Huobi Küresel dünyanın en büyük cryptocurrency alışverişi biri ile ekip nervos 1 Temmuz 2019 yapılan basın açıklamasına göre, merkezi olmayan finans (Defi) ve küresel finans kapanım durumunu geliştirmeye odaklanmış bir kamu blockchain geliştirmektir.

Blockchain Yatırım

Bitcoin (BTC) bir ödeme şekli olarak icat edildiğinde ve hükümetin aşınmasını engellemek için finansal hizmetlerin blockchain için en iyi kullanım şekli olması şaşırtıcı değildir .

İddialı bir hareketle Huobi, Bitcoin felsefesini geliştirmek ve daha fazla insanın küresel finansal sisteme erişmesine yardımcı olmak için teknoloji sağlayıcısı Nervos ile ortaklık kurdu.

Huobi bir şifreleme para birimi değişimi olmasına rağmen, stratejik vizyonları, geleneksel finansal sisteme erişemeyenlere yardım etmeyi ve el değmemiş blok zincir deneylerine öncülük ederek yardımcı olmayı içerir. Merkezi olmayan finansman nispeten genç bir konsepttir, çoğu proje platformda zaten sağlam ve geniş ekosisteme katkıda bulunmak için Ethereum’u inşa etmeyi seçmektedir .

Huobi, kripto pazarındaki altı yıllık deneyimlerinin blok bloklar ve işlevleri konusunda ustalık kazandığına inanıyor. Yeni projenin bu yıl 3. çeyrekte açık kaynak kodlu olması bekleniyor ve testnet ilk 2020’de başladı.

Huobi Global’in CEO’su Livio Weng, yeni duyuruya göre şunları söyledi:

“Bu projenin, şifreleme dünyasının para dünyası için yaptıkları finansal ürünler ve hizmetler için oluşturulmuş ve ortaya çıkmakta büyük bir potansiyele sahip olduğuna inanıyoruz. Temel görevlerimizden biri her zaman blockchain’in gücünü halka arz ediyor ve bunun gibi bir şeyin küresel olarak milyonlarca insana fayda sağlama potansiyeline sahip olduğunu düşünüyoruz. ”

Nervos’un kurucu ortağı olan Kevin Wang, dünyanın parayla etkileşim biçimini değiştirebilecek merkezi olmayan bir ekonomi için altyapıyı inşa etmeye yardımcı olduklarına inanıyor. Proje, düzenleyiciler tarafından ortaya konan şartlara tam olarak uymayı amaçladıkları için sıkı KYC / AML önlemleri gerektirecektir.

Merkezi olmayan finansman, kripto para birimi sektöründe umut verici bir gelişmedir; başarısı, dünyanın çalışma şeklini değiştirme ve sermaye ve finansal hizmetlere eşit olmayan erişimi azaltma potansiyeline sahiptir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here