Huobi’nin cryptocurrency borsası, bugün 31 Ekim Cuma günü saat 16: 30’da (GMT + 8) etkin olan platformda Nano (NANO) ‘nun listeleneceğini duyurdu. Bu süre zarfında, değişim NANO’nun depozitosunu sağlayacak ve işlem, ertesi gün saat 17: 00’de tam olarak kullanılabilir hale gelecektir (GMT + 8). Duyuru , dijital varlığın diğer baz kripto para birimleriyle eşleştirilmesi ile ilgili olarak aşağıdaki bilgileri eklemiştir.

Sevgili kullanıcılar,

Nano (NANO), 31 Ekim 2018’de (GMT + 8) Huobi Global’de başlatılacak.

Mevduatlar 16:30, 31 Ekim 2018 (GMT + 8) tarihinden itibaren geçerli olacaktır.

NANO / BTC ve NANO / ETH ticareti, 01 Kasım 2018 (GMT + 8) saat 17.00’den itibaren satışa sunulacak.

Para çekme işlemleri 16 Kasım, 04 Kasım 2018 (GMT + 8) saatleri arasında yapılacaktır.

Huobi’nin NANO’yu Listeleyeceği Spekülasyon Haftaları
Değişimden alınan resmi duyuru, kripto topluluğundaki spekülasyon haftalarını sona erdiriyor, NANO, platforma eklenecek bir sonraki büyük dijital varlıktı. Bunun kanıtı, 18 Ekim’e kadar uzanan tweet’de görülebilir.

Son NANO Haberleri
Ayrıca 18 Ekim’de, Ethereum World News, NANO’nun Binance’ın popüler alışverişine para gönderirken en hızlı dijital varlık olduğunu kanıtladığı kripto topluluğunu bilgilendirdi . Nano, Stellar (XLM) ve XRP gibi diğer hayranların favorilerini yenmişti.

Ancak bu, Nano ağının işlemleri hemen tamamlamak için oluşturulduğu dikkate alındığında şaşırtıcı değil. Ağ işlemleri yaparken de sıfır ücrete sahiptir. Nano , işlemleri onaylarken Bitcoin’den 1000 kat daha hızlıdır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here