Kripto küresindeki kararlı hikayeler için bir hafta oldu ve hafta sonu farklı bir takıma başlamak isterken, Huobi’nin çabası paylaşmamak için çok ilgi çekiciydi. Ayrıca, The Daily’nin Cumartesi günkü sayısında son kripto-para cinsinden borç verme seçeneklerini de ayrıntılandıracağız ve bitcoiners için bir topikal Halloween kostümünü ele alacağız.

Stablecoins HUSD ile Meta Al
Stablecoin mani yayılıyor ve şimdi meta almaya başlıyor. Dünyanın en büyük ikinci ticaret hacmi olan Huobi, HUSD’nin lansmanını açıkladı. Bu teknik olarak bir kararlılık değil, ancak: birden fazla stabilosin içeren entegre bir çözümdür. Amaç, tüccarların birden fazla sabit para arasında seçim yapmak zorunda kalmasını sağlamak. Huobi’nin de dahil olduğu birçok borsada, şimdi birbirleriyle sık sık eşleştirilen sayısız kararlı kodlar listeleniyor.

Günlük: Huobi, HUSD, Yeni Cryptocurrency Kredileri Lansmanı Sundu

Günlük: Huobi, HUSD, Yeni Kripto Kredileri Lansmanı Sundu

Huobi şöyle açıkladı : “Her türlü stabilojeni yatırdığınızda, hesabınızda HUSD olarak gösterilecek. Her çeşit istikrarlı kondisyonu geri çekebilirsiniz… Örneğin, 1 PAX yatırdığınız zaman, hesabınızda 1 HUSD olarak gösterilir ve 1 TUSD çekebilirsiniz. ”Kararlı banknotların genel olarak ABD dolarına bağlı kalabileceği düşünülürse, Çözüm, Huobi ve müşterileri için güçlükten kurtulmak zorunda. Başlangıçta PAX, TUSD, USDC ve GUSD, HUSD şemsiyesi altında birleştirilecek. Singapur merkezli değişim tamamlandı:

HUSD sisteminde yer alan daha istikrarlı kararları bekliyoruz. Eşzamanlı olarak, HUSD sistemindeki mevcut stabiloinleri gerçek zamanlı olarak değerlendireceğiz, eğer stabilcoin karşılık gelen risk kontrol standardını karşılamıyorsa, onu kaldıracağız.

Tuz Kripto Kredileri Genişletiyor
Teminat olarak kullanılabilecek kripto paraların sayısı artmaktadır. “Çok Borç verme Much likidite,” e-posta okumak Tuz en son altcoin borç verme seçeneği tanıtmak kullandı. kripto kullanıcıları artık DOGE’yi BTC, ETH ve LTC ile birlikte teminat olarak kullanabilir ve 5.000 $ ‘dan başlayan bir kredi alabilirler. Kripto-fiat krediler, yaklaşık yüzde altı ile başlayan bir APR ile bir ile 36 ay arasında elde edilebilir.

Günlük: Huobi, HUSD, Yeni Cryptocurrency Kredileri Lansmanı Sundu

Oyuncu olmayan karakter (NPC) memesi bu hafta kaçınılmazdı ve sadece Twitter’ın çekini kriptoyla çıkmak için uygun görünüyor. Cryptocurrency hizipleri, insanlıktan uzaklaşmaya ve birbirlerini kurmaya çok fazla ihtiyaç duymaz ve rakipleri programatik olmayan varlıklar olarak gösteren NPC mem’in yakalanmasının kaçınılmazdı. Bir Twitter kullanıcısı, bir NPC’nin belirleyebileceği bir tür hakaretle birlikte, bitcoin temalı bir Halloween kostümü önermiştir :

Günlük: Huobi, HUSD, Yeni Cryptocurrency Kredileri Lansmanı Sundu

Bu arada, Ripple’in karargâhına gelen bir ziyaretçi, bazı NPC programlarının gerçekleştiğine şaka yaptı.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here