• Hindistan’ın önerdiği tasarı “acıklı ve yozlaşmış” Tim Draper.
  • Draper, Bitcoin’e verdiği kamusal destek ve kripto para birimleri kullanma özgürlüğü ile tanınıyor.

Hindistan hükümetinden sızan bir faturanın ardından kripto para biriminde battaniye yasağı önerildi, Bitcoin desteği olan Tim Draper ve Tezos’taki yatırımcı hareketi kınadı. Açık sözlü yatırımcı, son zamanlarda Bitcoin’i Arjantin hükümetine savundu. Hindistan’ın önerdiği tasarıyı “acıklı ve yozlaşmış” olarak adlandırıyor.

Twitter’da yazdı:

“İnsanlar kötü davranıyor! Hindistan hükümeti, umutsuzca ihtiyacı olan bir ülkede refah için büyük umut veren bir para birimi olan Bitcoin’i yasakladı. Hindistan liderliği için utanç. ”

Draper’ın gelişmeleri onaylamadığını ve sadece işitme cihazı ile hareket ettiğini söyleyerek yaptığı açıklamalarla Twitter’daki insanlar tarafından yorumları çok iyi karşılanmadı. Draper, Bitcoin’e verdiği kamusal destek ve kripto para birimleri kullanma özgürlüğü ile tanınır ve mekanın düzenlenmesi açısından hükümetin katılımını desteklemez.

FXStreet tarafından bildirildiği üzere, Hindistan’daki bir avukat, Rezerv tarafından düzenlenecek ve desteklenecek bir dijital varlık olan ‘Dijital Rupi’ dışında Hindistan’daki kripto para birimlerini yasaklamak için kullanılabilecek bir yasa tasarısının kanıtı olarak adlandırdığı şeyi paylaştı.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here