• Grafik, 4 saatlik grafikteki 100 SMA dahil olmak üzere iki temel destek seviyesini kaybetti.
  • Ağa katılan yeni adreslerdeki düşüş, düşüş resmine güven katıyor.
  • Günü kanalın orta katmanının üzerinde kapatmak, 2,5 doların üzerindeki kazançların önünü açacaktır.

Grafik, yükseliş eğilimi 2,9 dolar civarında bir engelle karşılaştıktan sonra 1,73 dolardan dalgalanıyor. Düşüşler , azalan bir paralel kanalın sınırları içinde tutarlı olmuştur . Orta sınır desteğini kaybetmek, GRT ayılarını keşfetmeye açık bıraktı.

Grafik düzeltmesi ivme kazanıyor

Tokenin değerindeki düşüş, The Graph’e özgü değildir, çünkü Bitcoin ve Ethereum gibi daha büyük coin’ler etkilenmiştir. Grafik, 50 Basit Hareketli Ortalamada (SMA) desteği kaybettiğinde daha yüksek geri viteslere girmiş görünüyor. Artan ivmeyi düşürerek fiyatı, azalan kanalın orta sınırını ve 4 saatlik grafikte 100 SMA’yı kesmeye zorlar.

Yazım sırasında GRT, boğaların fiyatı kanalın alt kenarının üzerinde sürdürme mücadelesinin ortasında 1.74 $ ‘dan kaçıyor. Bununla birlikte, düşüşlerin Hareketli Ortalama Yakınsama Sapmasına (MACD) bağlı olarak devam etmesi muhtemeldir. Teknik gösterge negatif bölgeye daldı ve buna ek olarak, MACD çizgisi (mavi) sinyal çizgisinin altından geçti ve düşüş görünümünü doğruladı .

 GRT / USD 4 saatlik grafik

 GRT / USD 4 saatlik grafik

Grafik 1 dolara düşerken , kanalın alt sınırının altındaki bir kırılmanın büyük düşüşleri tetikleyeceğini unutmayın . Aynı 4 saatlik grafikteki 200 SMA, destek sunmak ve GRT’nin keskin bir şekilde düşmesini önlemek için sırada.

IntoTheBlock’un “Günlük Yeni Adresler” modeline göre, The Graph’in ağ büyümesi son birkaç haftadır düşüyor. Yeni oluşturulan adreslerin sayısı 12 Şubat’ta yaklaşık 4.400’e yükseldi, ancak yazma sırasında% 66’lık bir düşüşle 1.500’e düştü.

Azalan ağ büyümesi, esas olarak protokol içindeki token giriş ve çıkışına müdahale ettiği için düşüş sinyalidir. Dahası, bu benzersiz adresler kurtarılamazsa, jetonun genel kabulü etkilenecektir.

Grafik yeni adres tablosu

Grafik yeni adres tablosu

Çitin diğer tarafına bakıyorum

The Graph ile ilgili kısa vadeli analiz düşüş eğilimi gösteriyor. Ancak, azalan kanal içinde tutmak, istikrarın piyasaya geri dönmesini sağlayacaktır. Eşzamanlı olarak, 100 SMA’yı ve kanalın orta sınırını aşan bir toparlanma , sırasıyla 2.5 ve 3 $ ‘lık kazançları göz önüne alarak, boğalar tarafından sahnelenen restorasyon görevi için kapıyı açacaktır .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here