Gri Tonlamalı Yatırım’ın amiral gemisi Bitcoin Güven fonu, yönetim kapsamındaki varlıklarda yıldan yıla on kat artış göstermiştir.

2019’un ilk çeyreğindeki haftalık ortalama yatırım, bu yıl yaklaşık 30 milyon $ ‘a kıyasla sadece 3.2 milyon $’ dır.

Büyümenin, kurumsal paraların gelişinin sonucu olduğu iddia ediliyor Uzun zamandır Bitcoin ve kripto para birimlerinin umudunu düşünen büyük ölçekli kurumsal yatırımcılar , alana büyük yatırım getirecekti .

Gri Tonlamalı Yatırımlar Bitcoin BTC

Tweet’deki bazı yorumlar, şirketin büyümesinin büyük ölçüde kripto paraları öğrenen küçük zamanlı yatırımcılardan kaynaklandığını gösteriyor.

İlginç bir şekilde, 30 milyon dolarlık rakam, her gün sadece 900 BTC çıkarıldığını düşünerek her hafta çıkarılan tüm Bitcoin’in yarısından fazlasını temsil ediyor. Blok ödülleri düştüğünde, Grayscale bu kadar büyük bir yüzde satın alabildi.

Gri tonlama kurucusu ve CEO’su Barry Silbert de tweet’e ağırlık verdi ve büyümenin ikinci çeyrekte devam ettiğini gösteriyor .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here