• Chainlink oracle’ları artık dinamik NFT’ler oluşturmak için dYdX protokolü ve Ether Kartları tarafından kullanılıyor.
  • LINK fiyatı, yükseliş eğilimini doğruladı ve% 20 artış için yer var.

Chainlink’in benimsenmesi, çoklu oracle entegrasyonları ve kurumsal alandaki önemli gelişmeler nedeniyle çekiş kazanıyor. LINK fiyatı, bu büyüyen temelleri doğrular ve yükseliş görünümüne işaret eder.

Grayscale LINK’e hoş geldiniz

Kısa süre önce yapılan bir duyuruda Grayscale Investment Company, Chainlink’in yerel token LINK’i içerdiği için Digital Large Cap fonunda (GDLC) bir değişiklik açıkladı. Bu adım, oracle token’ın Bitcoin , Ethereum , Litecoin ve daha fazlası gibi diğer önde gelen kripto para birimleri ile birlikte girişini işaret ediyor .

Bu hareket, LINK’i ilgilenen kurumsal yatırımcılara açan yeni başlatılan Grayscale Chainlink Trust’ı takip ediyor. Yazım sırasında, GDLC portföyünün% 0,9’u oracle jetonuna tahsis edilmiştir.

Yatırım şirketi şu anda 31 Mart’tan bu yana% 131 artış olan 115.570 LINK tokenine sahip.

Diğer gelişmeler arasında, L2 ölçeklendirme çözümleri oluşturan bir blok zinciri şirketi olan StarkWare tarafından yapılan Chainlink oracle’larının entegrasyonu yer alıyor. Bu geliştirme, şirketin oracle işlevlerini yüksek performanslı Katman 2 çözümlerine genişletmesine yardımcı olacaktır.

Chainlink’in benimsenmesi için çok önemli bir adım, Ether Card şirketi aracılığıyla Non-Fungible Token (NFT) alanına girmesiydi. Blog dedi ki,

Dinamik NFT’lerin sınırsız potansiyelini ortaya çıkarmak için, Ether Kartlar için oracle çözümü olarak Chainlink ile yakın bir şekilde çalışıyoruz. Geliştiricilere zincir üzerinde doğrulanabilir rastgeleliğe erişim sağlamak için Chainlink VRF’yi entegre etmeye başladık. 

Bu entegrasyonla, akıllı sözleşmelerle veya diğer NFT’lerle donatılmış dinamik NFT’ler gerçeğe bir adım daha yaklaşıyor.

LINK fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerini görüyor

LINK fiyat salıncak noktaları eğilim çizgileri kullanılarak bağlandığında bir flama dönüşmeye birden alt yüksekler ve daha yüksek alçak yarattı. Bu konsolidasyondan önce gelen% 115’lik bir artış bayrak direği olarak bilinir.

Birlikte, bir yükseliş flama modeli oluştururlar. Bu teknik oluşum , bayrak direğinin 29.41 $ ‘lık kırılma noktasına eklenen yüksekliğine eşdeğer % 53’lük bir ralli tahmin ediyor .

1 Nisan, bu kurulumun başarılı bir şekilde ihlal edildiğini işaret etti ve bu, 45,19 dolara doğru bir yükseliş trendi başlattı. Yazım sırasında, bu yükseliş trendi önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 36.93 $ civarında bir dirençle karşı karşıya.

Bu engel, Momentum Reversal Indicator’ın 37,2 dolardan 39,2 dolara uzanan kırılma çizgileri tarafından tasvir edilmiştir. Bu nedenle, günlük grafikte bu seviyenin üzerinde belirleyici bir kapanış 45.19 $ ‘da hedefe doğru ikincil bir teyit sağlıyor.

LINK / USDT 1 günlük grafik

LINK / USDT 1 günlük grafik

Alıcılar yukarıda belirtilen direnç alanını geçemezse, kehanet jetonu için ölümcül olur. Chainlink fiyatının 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA) üzerinden 29,21 $ ‘dan dilimlendiğini, 100 SMA’ya 25,25 $’ dan % 13’lük bir düşüşün büyük olasılıkla gerçekleşebileceğini varsayalım.

Bununla birlikte, satıcılar LINK fiyatını uzun bir süre boyunca 24 doların altında tutmayı başarırsa, daha düşük bir düşük oluşturacak ve yükseliş görünümünü geçersiz kılacaktır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here