Bitcoin fiyatı şu sıralar 6.000 $ ‘ın üzerinde işlem görmesine rağmen gün içinde 6,841,54 $’ lık düşüşle sonuçlandı.
Goldman Sachs, Bloomberg’in anonim kaynağına göre brokerlik gibi diğer şifreleme hizmetleri sunabilir.

Yana Bitcoin 8000 $ üstündeki sinirlerime hakim, eğilim geçen haftadan bu yana ticaret çoğu için aşağı olmuştur. Alıcılar şu sıralar artan satış baskısından kaçmak için mücadele ediyor, ancak çabaları Bitcoin ticaretinin 7 Ocak’taki 6.850 $ ‘ın biraz altına düştüğü düşüşlerle karşılandı.

Dün yapılan analizlerdeki tüm acil destek seviyeleri , oturumun kapanmasına doğru kırıldı. 6,900 $ ‘ın altındaki ilk dip, 6,990 $’ lık bir geri tepme hızına rağmen, 6,880 $ ‘ın üzerinde marjinal bir destek buldu. Fiyat düşüşünü% 23.6 Fib düzelme seviyesinin altına iten yeni düşüşler oldu. Bu düşüşün son düşüşü 7,163,88 $ ve 6.818 $ ‘dan az 6,918 $ seviyesinde gerçekleşti. Düşüş 6,900 $ altında kaldı ve zayıf destek 6,875 dolar seviyesinde kaldı ve BTC / USD 6,841,54 $ ‘a kadar el değiştirdi.

Boğalar bu pozisyona girdi ve fiyat 6,900 dolar ve% 23.6 Fib seviyesinin üzerine çıktı. Asya ticaret saatlerinde (bugün) 6,975 ABD dolarının altında, Avrupa ticaret saatlerinde gerçekleşen 15 dakikalık grafikte 100 basit hareketli ortalamanın üzerinde bir kırılma gerçekleşinceye kadar. Bitcoin,% 61.8 Fib seviyesini geçerek 7,040 $ seviyesinde geçen yepyeni bir mumda yükseldi ve gün içi yüksekleri 7,069,80 dolar olarak kaydedildi.

Şu anda, kriptopara ,% 50 Fib seviyesinde 7000 $ ‘a yakın destek bulabilen bir boğa bayrak paternine yerleşiyor. Ancak, teknik göstergeler aşırı alım bölgesinden geri çekiliyor, örneğin stokastik güneyde% 69’luk bir işaret gösteriyor. Kısa süreli 50 SMA, satıcıların hala düşük düzeltmeler için itme gücüne sahip olduğunu göstermek için hala 100 SMA’nın altındadır. 7 bin ABD dolarının üzerinde bir destek, 7,100 dolarlık alıcıya sahip olan alıcılar için hayati önem taşıyor. % 61.8 Fib, şimdilik bir anahtar koparma pozisyonudur.

Diğerinde haberleri , Goldman Sachs, mali sektörde bir guru dijital varlıklar için saklama hizmeti keşfetmek üzere bildirilmektedir. Bloomberg’e göre, Goldman Sachs, sıkça çevrimiçi hale gelen ve fon kaybına yol açan saldırıları azaltmak için depolama alanı geliştirmeyi planlıyor. Bununla birlikte, banka hala çeşitli seçenekleri değerlendirdiği için hizmetlerin lansman tarihi serbest bırakılmadı. Goldman Sachs’ın yaptığı gibi büyük bir hareketin sanal para birimine yatırımcı güvenini artıracağı ve hatta kripto pazarına girmek için diğer büyük oyuncuları çekeceği bekleniyor.. Bu bilginin kaynağının anonim olduğuna dikkat etmek gerekir, ancak kaynak, Goldman Sachs’ın aracılık gibi diğer kripto ile ilgili hizmetlere giriş yapabileceklerini ekledi. Bloomberg, Goldman Sachs’ın bir sözcüsünden alıntı yapıyor:

“Çeşitli dijital ürünlerde müşteri ilgisine karşılık olarak, bu alanda onlara en iyi nasıl hizmet edeceğimizi araştırıyoruz. Bu noktada dijital varlık teklifimizin kapsamı hakkında bir sonuca ulaşmadık. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here