GoblinSwap, Arahi Madeni’ni 29 Eylül 2020’de saat 12: 00’de (UTC + 8) açacak. GoblinSwap, amm, madencilik olarak ticaret ve fungible tokenler (NFT) içeren merkezi olmayan bir değişim platformudur. Goblin, NULS’u akıllı sözleşmelere vaat ederek çıkarılacak ve madencilere ödül olarak bir Goblin lejyon karakteri (NFT) verilecek. Goblin lejyonu karakter sahipleri, karakterinizi geliştirecek özel madencilik hızına ve Cevher ödüllerine sahip olacaklar (Özel karakter, sürdürülebilir büyüme ve işlevselliğe sahiptir).

Arka plan hikayesi

Başlangıçta Kezan Adası’ndaki orman trollerinin köleleri olan goblinler, Kajaro Dağı’nın volkanik bağırsaklarından cevher çıkarmak zorunda kaldılar.

Zaman akışıyla Goblin madende kendi cevherini buldu ve ona Goblin adını verdi ve Goblin’i gizemli silahı yapmak için kullandılar. Bir fırtına geliyor …

Goblin / Goblin Değişimi

GoblinSwap, amm, madencilik ve fungible token (NFT) olarak ticareti içeren merkezi olmayan bir değişim platformudur. GoblinSwap Kullanıcıları, farklı blockchain ekosistemleri tarafından sağlanan çeşitli ürünlerin ticaretini yapmaları için destekleyin. GoblinSwap, GoblinSwap Ekosistemini başlatmak ve topluluğa geri dönmek için Goblin’i kullanacak ve Goblin’e dayalı bir madencilik ekosistemi kuracak. Özel Goblin Lejyonu karakterini (NFT) alacak olan takas için belirli miktarda NULS taahhüt edin. Sahip, benzersiz madencilik hızı ve ödüllerinin yanı sıra nihai kontrol elde edecek.

GoblinSwap tamamen topluluk tarafından başlatılır, yönetilir ve geliştirilir. Goblin, akıllı sözleşmeler yoluyla işlevler geliştirecek ve tüm sözleşme kodları tamamen açık kaynaklıdır. Sözleşmenin işlevi, topluluk tarafından tartışıldıktan sonra geliştirilir ve topluluk, işlevi oylamak için Goblin’i kullanır.

Madencilik Detayları

Akıllı sözleşmenin uygulanmasının ardından, madencilik ödülü azaltılmayacaktır. Bahisli NULS, Genesis Madencilik döneminin sonuna kadar kaldırılamaz. Goblin ödülü, Genesis Madenciliğinin 24 saat içinde tamamlanmasının ardından dağıtılacak

NULS’un akıllı sözleşmesi, profesyonel güvenlik denetim otoriteleri tarafından zaten denetlenmiştir. Akıllı sözleşmenin kaynak kodu, proje başladığında kamuya açıklanacak ve akıllı sözleşmeye farklı varlıkların stake edilmesinde herhangi bir güvenlik riski olmayacağını garanti edecek.

Madencilik ödülü, zaman içinde stake edilen NULS sayısına göre adil bir şekilde dağıtılacaktır. Tüm madencilik ödülleri, akıllı sözleşme uygulamasına göre hesaplanır.

Maden Güvenliği

Goblin, NULS blok zincirindeki akıllı sözleşmelerde belirteçler için kullanılan teknik standart olan NRC20’ye dayanan dijital varlıktır.

GoblinSwap yol haritası

29 Eylül 2020: Arathi Madeni açıldı.

10 Ekim 2020: GoblinSwap çevrimiçi olacak.

10 Ekim 2020 – Goblin, Uniswap’ı çevrimiçine alıyor.

20 Ekim 2020 – NFT madeni çevrimiçi olacak.

Twitter :https://twitter.com/goblinswap
Telegram :https://t.me/Goblinswap_Official

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here