Bu hafta NULS topluluğunda bir tartışma var. Ekosisteme katılan yeni projelerin telaşıyla, neden giderek daha fazla insanın NULS POCM (Proof of Credit Mining) veya SCO (Staked coin çıktısı) hakkında konuşması şaşırtıcı değil.

Heyecan nuls sıcak bir arama olarak trend görülmüştür çok diğer platformlarda fark edilmiştir coingecko.com

Gönderi için resim

30 Eyl 2020

POCM’nin (Proof of Credit Mining) ne olduğunu özetlemek gerekirse, projelerin akıllı sözleşmeler kullanarak blok zincirlerinde proje jetonları yayınlamasına ve dağıtmasına izin veren bir platform. NULS var mı? Proje ödül olarak NULS kazanırken, bir projenin düğümlerine katılın ve ödül olarak belirteçlerini kazanın.

Goblinler

Bu haftanın başlarında goblinswap.org ile bir patlama ile başladı

NULS akıllı sözleşmelerini kullanarak GoblinSwap, 29 Eylül 2020’de “Arathi Madeni” ni açtı. GoblinSwap, amm, madencilik ve fungible tokenler (NFT) olarak ticareti içeren merkezi olmayan bir değişim platformudur.

Goblin, NULS’u akıllı sözleşmelere vaat ederek çıkarılacak ve madencilere ödül olarak bir Goblin lejyon karakterleri (NFT) verilecek.

48 saat içinde, toplamda 8 Milyon token veya 2 milyon dolardan fazla eşdeğeri olan büyük miktarda stake edilmiş NULS elde ettiler Tokenler, GoblinSwap’in resmi olarak çevrimiçi olacağı 10 Ekim’e kadar kilitlidir.

10 Ekim 2020: GoblinSwap çevrimiçi olacak.

10 Ekim 2020 – Goblin, Uniswap’ı çevrimiçine alıyor.

20 Ekim 2020 – NFT madeni çevrimiçi olacak.

Uçaklar

Bu hafta büyük ilgi gören ikinci proje ise Earhart Solution. Sadece birkaç saat önce NULS POCM’de başlatılan SCO projesi, 2 Milyondan fazla NULS’un projeye dahil olmasıyla (yazım sırasında) çok fazla yatırımcı ilgisi kazandı .

Earhart çözümü, havacılık işletme kayıtlarını, uçak ve kişisel sertifikaları ve uçak bilgilerini kolaylaştırmak için blockchain teknolojisini kullanacak. Yetkili makamlar ve düzenleyiciler tarafından talep edilen, değişmez, güvenilir ve kurcalamaya dayanıklı olacak bilgileri kaydetmek için güvenilir bir yol sağlamak. Yeni bir Uçuşa Elverişlilik Kanıtı konsepti, her eylemi izlemeye ve ilgili tüm parçalara gerçek zamanlı olarak uçak durumunun bir görünümünü sunmaya izin verecektir

EHT için NULS’u şimdi yatırmak ister misiniz? Aşağıdaki bağlantıyı takip edin.
https://pocm.nuls.io/pocm/Projects/ProjectsInfo?releaseId=47

DeFi

Topluluk içinde heyecan kazanan son proje RAMP DeFi.

RAMP DeFi, stake edilmiş dijital varlıklardan likit sermayenin kilidini açmaya odaklanır ve kullanıcıların stake etme ödüllerinden veya sermaye değerleme potansiyellerinden vazgeçmeden hisseli sermayeyi “geri dönüştürmelerine” olanak tanır.

Kısa süre önce 10 Ekim 2020’de halka açık bir satış yapılacağını duyurdular. KYC’yi başarıyla tamamlayan her kullanıcı, 500 USDT değerine kadar RAMP satın alma hakkına sahip olacak.

Alternatif olarak, NULS ile olan bu ortaklıkta, NULS kullanıcıları, jetonlarını daha sonraki bir tarihte stake ederek aşağıdaki avantajları elde etmeyi bekleyebilir:

  1. NULS staking ödüllerini koruyun;
  2. NULS tutmaya ilişkin sermaye kazanç potansiyelini korumak;
  3. Ek sermaye enjekte etmeye gerek kalmadan yeni fırsatlara yatırım yapmak için likit sermayeye erişim kazanın; ve
  4. RAMP ekosistemine aktif olarak katılarak stake etme getirilerini ve çiftlik RAMP tokenlerini geliştirin.

RAMP DEFI ve NULS, stake etme, para basma ve tasfiye işlevlerine güç veren akıllı sözleşmelerin teknik gelişimi üzerinde yakın bir şekilde çalışacak ve bu akıllı sözleşmelerin NULS topluluğu tarafından kullanım için güvenli olmasını sağlayacaktır.

NULS ekosistemine katılan daha fazla proje ile projeler, önyükleme yapmak ve gelişimlerini finanse etmeye yardımcı olmak için NULS fikir birliği ödüllerinden yararlanmak için hızlı bir şekilde düğümler kurabilir.

Bir jetondan daha fazlası

NULS simgesi, bir değer deposundan daha fazlasıdır. NULS belirteçleri aynı zamanda topluluk yönetimi için de kullanılır – oylamada ne kadar çok ağırlığa sahip olursanız o kadar fazla.

Ek NULS tokenleri için stake olmanın yanı sıra, varlıklarınızı birden fazla SCO projesine yayabilirsiniz ve IEO’lar ve ICO’ların aksine, stake’ler asla anaparalarını riske atmaz ve NULS asla cüzdanınızdan çıkmaz.

Bunun yerine ödül olarak Nerve (NVT) kazanmak için NerveNetwork’e de katılabilirsiniz. Hepsinden iyisi, cihazınız kapalıyken ek donanım gerektirmeden jeton kazanabilirsiniz.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here