İtalya dışında, GiftedHands projesi ve GHD jetonu, NULS / Nerve SCO platformuna katılacak. Bu, katılımcıların yakında bu yeni kripto para birimi projesini destekleyerek GHD için NULS hissesi alabilecekleri anlamına geliyor.

GiftedHands, radikal bir değişim geçiren bir finans endüstrisinde kripto para birimi çözümleri sunar. Bu değişim, fintech’teki yeni rekabet, değişen iş modelleri ve düzenlemeler ve yıkıcı ve gelişen teknolojiler tarafından yönlendiriliyor.

Nuls / Sinir yenilikçi esnetme s SERVİS veya Kazıklanmış Para Çıkış (SCO) ICO’lara veya STÖ’ler için ucuz ve esnek bir alternatif sağlayan nuls alt yapısı kullanmaktadır. Yeni projeler, finansman ve belirteç kullanıcıları elde etmek için SCO’da yer alabilir.

GiftedHands, NULS / Nerve ile işbirliği yaparak yeni GHD yatırımcılarını keşfetmeyi umuyor, token’ın kripto para birimi endüstrisindeki ilgisini ve potansiyelini genişletiyor. GiftedHands’daki ekip hala GHD jetonunun son özellikleri ve potansiyeli üzerinde çalışıyor.

Bu yeni proje halihazırda kendi çapraz zincir özelliklerine sahiptir, ancak daha sonra NULS / Sinir Ağı yeteneklerinden daha fazla yararlanmayı düşünebilir. Kurucu ortaklar Shakib Shams ve Yinusa Dourodola Piter tarafından yönetiliyor. “NULS / Sinir, anın dalgası haline geliyor ve gelecek onunla parlak olacak. Bu parlak geleceğin dışında kalmak istemiyoruz ve NULS / Nerve ile işbirliği yapmayı seçtik. “

GiftedHands Network

https://giftedhands.io/

Konum: İtalya
İletişim: Shakib Shams, Yinusa Dourodola Piter
E-posta: [email protected]

Telegram: https://t.me/GiftedHandsTokenChannel
Twitter: https://twitter.com/giftedhandsGHD?s=09
Facebook: https://www.facebook.com/Gitedhands-Token-1008
Orta: https: // medium .com / @ giftedhands-ghd
Github: https://github.com/OCEANICO-AUDIT/GHD

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here