Galaxy Digital’in kurucusu Mike Novogratz bir dahaki sefere 14.000 $ ‘a ulaştığında Bitcoin’i satmayacağını , çünkü bir sonraki hamlenin 20.000 $’ a taşınacağını öngördüğünü söyledi . Ancak, aceleyle fiyatın yaşam boyu yükseklere ulaşmasını beklemiyor. Sadece “dördüncü çeyreğin ortasına veya sonuna” kadar yüksek bir yaşam boyu hedefliyor.

Jefferies tarafından yapılan son bir ankete göre, ankete katılanların çoğunluğu , sosyal medya devine duyulan güven eksikliğinden dolayı Facebook’un Terazi’si kullanma ihtimalinin düşükolduğunu belirtti . Benzer bir görüşe dayanarak, Nobel ödüllü ekonomisti Joseph Eugene Stiglitz, Facebook’un “ bankacılık sektörünü çok daha uzun süren bir güvensizlik kazandığını” söyledi . Dolayısıyla, ona göre, sadece bir aptal Terazi’ye güvenecekti. Bu iki görüşün aksine, BitMEX’in CEO’su Arthur Hayes, Terazi’nin “ticari ve merkez bankalarını imha edeceğine” inanıyor .

En düşük seviyeden bu yükselişin bu ayağında, bitcoin vadeli işlemleri çok fazla alım satım faaliyetinde bulunmuştur. Chicago Ticaret Borsası (CME) Grubu , 26 Haziran’da bitcoin vadeli işlemlerinin 1,7 milyar $ ‘lık işlem değeriyle yeni bir değere ulaştığını söyledi. Vadeli işlem hacimleri, piyasanın Bakkt lansmanına nasıl tepki verdiğini görmek ilginç olacak.

BTC / USD

Bitcoin ( BTC ) kısa bir geri çekmeden sonra yükseliş trendini sürdürmeye çalışıyor. 1 ve 2 Temmuz tarihlerinde 20 günlük EMA’nın altına düştü, ancak her iki durumda da düşük seviyelerde alımlar hareketli ortalamanın üzerinde bir kapanma (UTC zaman çerçevesi) sağladı. Fiyat 9,977,33 doların hemen altına düştü. Bu durum, yukarı hareketin son ayağının% 61,80 Fibonacci geri çekilme seviyesi.

BTC / USD

Her iki hareketli ortalama da marjinal olarak yükseliyor ve RSI pozitif bölgede, bu da boğaların yine avantajı yakaladığını gösteriyor. BTC / USD çifti artık 12.500 $ ‘a kadar yükselebilir. Bu seviye geçilirse, boğalar 14.000 $ ‘a yükselmeye ve yükselişe devam etmeye çalışacaktır.

Bununla birlikte, dijital para biriminin birkaç gün boyunca konsolide olmasının yükseliş trendi için sağlıklı olacağına inanıyoruz. Bu, güçlü bir destek olacak yeni bir üst kat yapmasına yardımcı olacaktır. Dijital para birimi havai direnç ve 50 günlük SMA’nın altındaki düşüşler karşısında yön değiştirirse, yükseliş eğilimi görünümümüz geçersiz olacaktır.

ETH / USD

Eter ( ETH ), 2 Temmuz’da 50 günlük SMA’dan keskin bir şekilde sıçradı, ancak şu anda 20 günlük EMA’ya yakın bir dirençle karşı karşıya. Boğaların fiyatı yükseltmesi ve 20 günlük EMA’nın üzerinde devam etmesi durumunda, 320.84 dolar seviyesine ulaşması muhtemel. 20 günlük EMA düzleşti ve RSI kısa vadede konsolidasyona işaret eden 50’nin hemen üzerinde.

ETH / USD

ETH / USD çifti 20 günlük EMA’dan düşerse ve 50 günlük SMA’nın altına düşerse, bir sonraki desteğe 225 $ ‘a düşebilir.

Olumlu bir işaret olan son düzeltmede parite oldukça iyi bir seyir izlemiştir. Talebi daha düşük seviyelerde gösterir. Bir kopmadan sonra uzun pozisyonlar önereceğiz ve (UTC zaman dilimi) 320.840 $ ‘ın üzerinde kapanacak. Şu anda, dijital para biriminde nötr kalıyoruz.

XRP / USD

Boğalar son iki gündür bu desteği 0.37835 $ seviyesinde tuttular, ancak sıçrama etkileyici değildi. 20 günlük EMA aşağı doğru eğiliyor ve hareketli ortalamalar ayıların komutada olduğunu öne süren düşüş eğiliminde. $ 0,37835 Aşağıda, Ripple ( XRP ) $ 0,35660 için düzeltebilir. Bu seviye de çatlarsa, düşüş 0.27795 $ ‘a kadar çıkabilir.

XRP / USD

XRP / USD çifti mevcut seviyenin dışına çıkıp hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa, olumsuz görüşümüz geçersiz olacaktır. Böyle bir durumda, 0,45 dolara çıkmak mümkündür. Parite, en yüksek 0.5050 $ ‘lık en yüksek kırılmada momentum kazandı. Uzun pozisyonu tavsiye etmeden önce alıcıların geri dönmesini bekleyeceğiz.

BCH / USD

Bitcoin parası ( BCH ) son iki gündür 50 günlük SMA’ya bağlı kaldı. Boğalar, olumsuz bir işaret olan bu seviyenin üzerine çıkmaya çalışıyorlar. Önümüzdeki birkaç gün içinde 50 günlük SMA’dan ayrılmamak, fiyatı kanalın destek hattına sürükleyebilecek satışları etkileyecektir.

BCH / USD

20 günlük EMA gerilemeye başladı ve hareketli ortalamalar düşüş eğiliminde. Bu, satıcıların üst eline sahip olduğunu gösterir. BCH / USD çifti kanaldan ayrılırsa trend zayıflar. Bir sonraki destek 280 dolardan çok daha düşük.

Buna karşılık, boğalar kanalın destek hattını savunursa, çift hareketli ortalamaların bir kez daha yükselmeye çalışabilir. İçinde yeni uzun pozisyonlar önermeden önce kanalın destek hattından güçlü bir sıçrama bekleyeceğiz.

LTC / USD

Boğalar desteği 111.8994 $ seviyesinde tutmuş, ancak 20 günlük EMA’nın üzerinde Litecoin’i ( LTC) ilerletememiştir . Bu olumsuz bir işarettir. Şimdi, ayılardaki fiyatı desteğin altına çekmeye çalışmayı bekliyoruz. Başarılı olursa, 100 ABD Dolarına düşme olasılığı yüksektir.

LTC / USD

100 ABD Doları ile kanalın destek hattı arasındaki bölgenin güçlü bir destek olarak görülmesi olasıdır. Bu durum geçerliyse, LTC / USD çifti kanal içindeki kalışını uzatabilir. Destek bölgesinin yakınında güçlü bir alım yaparsak, bir kez daha uzun pozisyon önerebiliriz.

Eğer çift kanalın destek hattının altına düşerse, negatife dönüşür ve 84 $ ‘a ve altına 71 $’ a kadar düşebilir. Tersine, eğer kripto para birimi mevcut seviyelerden geri teperse, boğalar fiyatı 140.3450 $ ‘a çıkarmaya çalışacaktır.

EOS / USD

Boğalar son iki gün boyunca desteği 5.550 $ ‘da tutsalar da, güçlü bir sıçrama elde edemediler. Bu, alıcılar arasında EOS’a şu anki seviyelerde sahip olma konusunda aciliyet eksikliği gösterdiği için olumsuz bir işarettir .

EOS / USD

Hareketli ortalamalar düşüş eğilimi gösterdi ve RSI negatif bölgede. Bu, ayıların üst ellere sahip olduğunu gösterir. EOS / USD çifti 5.550 $ ‘ı yıkarsa, 4.4930 $’ lık güçlü desteği düzeltebilir. Çift 5.550 $ ‘dan düşerse ve hareketli ortalamaların üzerine çıkarsa, düşüş eğilimi göz ardı edilecektir.

BNB / USD

50 günlük SMA’ya yakın olan boğalar ve ayılar arasında sert bir kavga var. Eğer Binance Coin ( BNB ) bozulur ve bu seviyenin altında kalırsa, 28.7168 ABD dolarına düşebilir. Bu destek de çatlarsa, düzeltme yukarı trend çizgisine kadar uzayabilir.

BNB / USD

20 günlük EMA yavaş yavaş aşağı doğru eğiliyor ve RSI negatif bölgeye dalmış, bu da ayıların boğalara göre marjinal bir avantaja sahip olduğunu göstermektedir.

BNB / USD çifti mevcut seviyenin üzerine düşerse ve 20 günlük EMA seviyesinin üzerine çıkarsa varsayımımız geçersiz olacaktır. Bu durumda boğalar 40 $ ‘dan tekrar çıkmaya ve yükseliş trendini sürdürmeye çalışacaklar. Geçtiğimiz aylarda parite çok iyi bir performans sergilediğinden trader’lar yakından izlemeli. Yeni bir satın alma kurulumunu tespit edersek uzun pozisyonlar önereceğiz.

BSV / USD

Bitcoin SV ( BSV ) şu anda 172.910 ile 255.620 $ arasında değişmektedir. 20 günlük EMA yassı ve RSI merkeze yakın, bu da alıcılar ve satıcılar arasında bir denge olduğunu gösteriyor. Keskin bir ralliden sonraki konsolidasyon pozitif bir işarettir.

BSV / USD

Bir dizi ticaret yapmanın en iyi yolu, destek almak ve dirençten satmaktır. Bu nedenle, agresif yatırımcılar, fiyatın 172.910 $ ‘dan destek almasını ve fiyatların yükselmesini bekleyebilir. Fiyat düşerken pozisyonlar alınmamalıdır. Ticaret için durdurulan zarar 170 $ ‘da tutulabilir.

Ayılar BSV / USD çiftini desteğin altına batırırsa görüşümüz geçersiz olacaktır. Daha sonra 152.015 $ ve altında 134.360 $ ‘a kadar düzeltebilir.

TRX / USD

Tron ( TRX ) yükselen kanalın içinde ticaretini sürdürüyor. Boğalar son iki gündür 0,030 dolar tuttu, ancak fiyatı hareketli ortalamaların üstünde taşımakta zorlanıyorlar. Bu yüksek seviyelerde talep eksikliği göstermektedir.

TRX / USD

Ayılar şimdi TRX / USD çiftini 0.0290177 $ ‘nin altına indirmeye çalışacak. Bu olduğu takdirde, çift alıcıları çekmesi muhtemel yükselen kanalın trend çizgisine düşecektir. Fiyat seviyesini bu seviyede izleyeceğiz ve eğer güçlü bir sıçrama olursa uzun pozisyonlar önereceğiz.

Bununla birlikte, dijital para birimi kanalı bozarsa, negatif olur ve kritik bir destek olan 0.021 ABD Dolarına düşebilir. Şu anda, her iki hareketli ortalama da düzleşiyor ve RSI orta noktanın hemen altında, bu da yakın vadede menzile bağlı bir hareket olduğunu gösteriyor.

ADA / USD

Cardano ( ADA ) güçlü destek bölgesini 0.077 $ – 0.073 $ ‘da düzeltmiştir. Boğalar şu anda bu bölgeyi korumaya çalışıyor. Bölge Mayıs ortasından bu yana kırılmadığından, beklemesini bekliyoruz. Destekten bir toparlanma, fiyatı bir miktar direnç sağlayacak olan hareketli ortalamalara taşıyabilir. Bununla birlikte, eğer boğalar fiyatı bunun üzerine çıkarırsa, 0.10 $ ‘a yükselmek olasıdır.

ADA / USD

Varsayımımızın aksine, eğer ayılar ADA / USD çiftini destek bölgesinin altına düşürürse, bir sonraki $ 0,060 desteğine düşebilir. Her iki hareketli ortalama da düşüş eğilimini tamamladı ve RSI negatif bölgede. Bu, ayıların üst ellere sahip olduğunu göstermektedir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here