Dogecoin’in tüm zamanların en yüksek seviyesi olan yaklaşık 0,50 dolar, eToro’nun meme parasını platformunda ve dünyaca ünlü markaların bağlantılarını listeledikten sonra geliyor.

Dogecoin, popüler bir markanın başka bir Twitter etkileşimi olan eToro’da yer alan ve MLB biletleri için ödeme yöntemi olarak kullanılan bir liste ile insanların dikkatini çekmeye devam ediyor.

Aynı zamanda, meme madeni parasının fiyatı neredeyse 0,5 dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesine fırladı.

En Son Pro-Dogecoin Gelişmeleri

Shiba Inu’dan ilham alan meme madeni para, geçtiğimiz birkaç ay içinde birçok ünlüden onay aldı. Yıllardır varlığa sesli olarak destek veren Elon Musk’tan sonra çılgınlığa katılanlar arasında Snoop Dogg, Mark Cuban ve NBA takımı ve daha fazlası vardı.

Küba’ya göre çok sayıda şirket , Dogecoin’i yasal bir para birimi olarak konumunu sağlamlaştıracak bir ödeme aracı olarak tanıttı . Bu özel kabul, profesyonel beyzbol takımı Oakland Athletics’ten daha fazla destek aldı.

Hayranlar 3 Mayıs – 6 Mayıs tarihleri ​​arasında 100 DOGE ile bilet satın alabilecek.

 

Daha önce Snickers ve Mars tarafından bahsedilen meme madeni para, şimdi başka bir ABD atıştırmalık markası olan Slim Jim’in dikkatini çekti. Şirket geçtiğimiz günlerde “toplumu reddet, Doge ol” şeklinde gizemli bir tweet attı ve DOGE yanlısı bir hashtag ekledi.

 

İsrail merkezli ticaret platformu eToro Dogecoin’in artan popülaritesiyle, 20 milyondan fazla kullanıcısına DOGE maruziyeti sağladı. Yakında halka açılmayı planlayan şirket, CryptoPotato ile paylaşılan bir basın açıklamasında , kararı için “güçlü müşteri talebini” ihlal etti.

DOGE BMW’den Daha Büyük

Küresel olarak benimsenmesinin ışığında, DOGE’nin fiyatı yılın başından bu yana onu parkın dışına itiyor. Meme kripto para 0,005 dolardan işlem gördü, ancak ünlülerin sürekli etkileşimleri ve yukarıda belirtilen diğer tüm gelişmeler sonraki aylarda değerini artırdı.

Dogecoin, Nisan ayı ortalarında fiyatı 0,4 doların üzerine çıktığı için piyasa değeri bazında ilk on kripto para birimine girdi. Önümüzdeki birkaç hafta içinde% 50’lik keskin bir düzelmenin ardından, DOGE etkileyici 2021 performansına geri döndü ve daha da kuzeye yöneldi.

Sonuç olarak, meme parası bugün erken saatlerde sadece 0,5 $ ‘dan en son ATH’sine yükseldi. Biraz geri çekilmesine rağmen, DOGE hala yılbaşından beri yaklaşık% 10.000’dir.

Dogecoin şu anda 62 milyar doları aşan piyasa değeri ile 5. en büyük kripto para birimidir. Kripto para birimi endüstrisinin dışında, meme madeni parasının piyasa değeri, BMW, MetLife, Honda Motor Co, Vodafone Group ve daha fazlası gibi devlerinkini aştı .

DOGEUSD. Kaynak: TradingView

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here