Pazartesi günkü satıştan sonra Ethereum 200 $ ‘ın altında.
Ethereum Lublin’in kurucu ortağı, kripto çöküşüne inanmıyor.

ETH / USD, Pazartesi günü 193.95 $ ‘dan 196.50 $’ dan el değiştiriyor. Piyasa kapitalizasyonuna göre en büyük ikinci para, küresel kripto-para birimindeki satış fiyatının yaklaşık% 4’ünü kaybetmiştir. Şu anda piyasa değeri 20.2 milyar dolar seviyesinde kaydedildi. Ortalama günlük işlem hacmi 1.4 milyar dolar.

Lublin, kripto çökmesine inanmıyor

Kripto , çöküşün eşiğinde değil, Etherpeum’un kurucu ortağı Joe Lublin, CNBC ile yapılan röportajda söyledi. Dijital varlıkların ekosisteminin hiçbir zaman daha güçlü olmadığına inanıyor; bu da bir dizi proje ve kripto alanına çekilen insanlar tarafından onaylanıyor.

Düzenleyici risklerden bahseden Bay Lublin, belirsizliğin fiyat hareketlerini etkileyebileceğini, ancak blok zincir teknolojisinin, hisse senedi ve menkul kıymetler gibi kripto varlıkları da dahil olmak üzere farklı türdeki uygulamalar için merkezi olmayan bir altyapı oluşturduğundan bu açıdan oldukça farklı olduğunu açıkladı. Uzman, sektörün dünyanın dört bir yanındaki çeşitli yargı bölgelerindeki belirsizlikleri azaltmada bir yol katettiğine inanıyor.

ETH / USD, teknik resim

Kritik 200 $ tutacak Pazartesi günü kırıldı ve 11 Ekim’e kadar 186 $ seviyesine kadar açıldı. Temizlenirse, 12 Eylül’de düşük olan 167 $ düşecek.

İyileştirme 200 $ ile sınırlandırıldı, bunu DMA50 ile 212,40 $ ve SMA200, 4-saat 212.9 $ seviyelerinde takip etti. Düşüş duygularını hafifletmek ve bir sonraki hedefe doğru 232 dolarlık tıkanıklık bölgesinde daha fazla iyileşme yolunu açmak için sürdürülebilir bir hamle daha fazla ihtiyaç duyulmaktadır.

ETH / USD, günlük grafik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here