• Bollinger Band üst eğrisi inceltme oynaklığı ve hacminin ortasında büyümeyi engeller.
  • Ethereum’un önümüzdeki oturumlarda 180 ila 190 $ arasında birleşme yapması bekleniyor.

Ethereum fiyatı Pazartesi gününden bu yana hareketinde oldukça yavaş. Uyuşukluk hareketi 198.32 dolar civarında yükseklerden daha düşük bir düzeltmeyi takip ediyor. Yukarıda kırılmaması, Ethereum ayıları keşfetmek için bir boşluk verirken boğaların cesaretini kırmış olmalı.

Son hafta sonu oturumu sırasında alt düzeltme hafifçe 180 doların altına çıktı. Ancak, dört saatlik grafikteki 100 Basit Hareketli Ortalama (SMA) güçlü bir destek olarak ortaya çıktı. Ayrıca desteğe yardımcı olmak, 4 saatlik alt eğri Bollinger Band oldu. Bu hareket Ethereum’un 180 $ ‘ın üstünden tersine itmesine izin verdi, ancak tersi 180 $’ ın altında kaldı.

BB dört saatlik üst eğrinin üzerinde bir kırılma için baskı yaparken, fiyat 186.12 $ ‘da değer kaybetti. Düşük işlem aktivitesi ile birlikte azalan oynaklık sınırlı ticaret aktiviteleri olduğunu göstermektedir. Ayrıca, Göreceli Güç Endeksi (RSI), Ethereum’u kısa vadeli desteğin üzerinde 185 $ desteklemeye yetecek kadar enerji olduğunu belirten ortalamanın üzerinde bir seviye belirliyor.

Şu anda 0,000’de yatay olan Hareketli Ortalama Yakınsama Farklılığı (MACD), kısa vadede 190 ile 180 $ arasındaki konsolidasyonun geçerli olacağını göstermektedir.

ETH / USD dört saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here