• Bu hafta Ethereum fiyatlarındaki toparlanma 140 doların altında duruyor ancak boğalar gaz kelebeğine tutunuyor.
  • ETH / USD,% 23.6 Fibo’daki direncin üzerinde kırılma konusunda artış gösterecek gibi görünüyor.

Ethereum fiyatı, ilk üç kripto arasında kırmızı renkteki tek dijital varlık ticareti. Bitcoin (BTC)% 1.55 oranında değer kazanarak 6.595 $ seviyesinden işlem görürken, Ripple her gün% 7 oranında artışla 0.1587 $ seviyesinden işlem görüyor. Kripto pazarının geri kalanı kırmızı ve yeşil ama çoğunlukla yeşil renkte karışık. Günün en iyi performans gösteren kripto para birimlerinden bazıları gün içi kazançlarda sırasıyla% 15,% 12 ve% 7.7 ile Monero (XMR), Dash (DASH) ve Ethereum Classic’dir.

Ethereum fiyatı teknik resim

ETH / USD, 136 $ ‘dan işlem görüyor ve son düşüşün% 23.6 Fib geri çekilme seviyesinde anahtar dirençle mücadele ederek 288.69 $’ dan 90.00 $ ‘a düştü. 140 dolarlık bir sonraki engel, Ethereum fiyatı Cuma günü 154 dolardan yeni bir yüksek seviyeye yükseldiğinde son zamanlarda test edildi ve hatta kırıldı. Bu nedenle, doğru hacim ile boğaların direnci kolayca düşürme ve sırasıyla 155 $ ve 160 $ ​​satıcı bölgelerine başka bir saldırı gerçekleştirme şansı büyüktür.

Bu arada, Asya oturumu Avrupa oturumunu başlatmak için durduğunda teknik resim Salı günü nispeten yükselişe geçti. RSI aşırı satımın üzerindeyken, yatay hareketi yan ticaretin devralabileceğini gösteriyor. Bir konsolidasyon hareketinin de boğaların fiyatı 200 dolara düşürmek için güç toplamasına izin vermesi muhtemeldir. Ayrıca, Elliot Wave Osilatörü hala 17 Mart’tan bu yana kesintiye uğramış bir yükseliş seansı kaydediyor.

ETH / USD günlük grafik
ETH / USD fiyat tablosu

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here