ABD için ETH blok zinciri, Estonya’daki belirtilmiş menkul kıymetler.
DX.Exchange önümüzdeki hafta başlıyor, NYSE, Tokyo, HK.
Ripple’s XRP’den en büyük ikinci kripto para birimi etiketini taçlandıran kripto olan Ethereum, kriptoyu çevreleyen haberler ve blok zinciri platformunun olumlu olduğu ve fiyatların yükselmesine yardımcı olduğu için alkışlandı.

ETH / USD, 162.70 $ ‘dan günün yüzde 4’ünden fazla ve gün için yüzde 4’ten fazla aralıklarla işlem yapıyor. ETH fiyatı, 82 $ ‘a kadar düştüğünde geçen ayın en düşük seviyesini neredeyse ikiye katladı ve kriptoyu çevreleyen tüm olumlu gelişmeler boğalar için daha iyi bir zamanda gelemezdi. İlk olarak, daha önce bildirildiği gibi, Ethereum, 16 Ocak’ta planlanan ve büyük ölçüde hız ve maliyeti optimize etmesi beklenen sabit tutamaklı sert çatala doğru gidiyor. ( Buradan oku )

Boğalar için bu iyi bir moral güçlendirici olsa da, Ethereum blochain teknolojisini çevreleyen başka bir haber, fiyatlara daha fazla katkı sağladı. Gelecek hafta piyasaya sürülmekte olan Estonya merkezli DX.Exhange, Nasdaq’ta listelenen ABD, Apple, Facebook, Tesla vb. Hisse senetlerinin tokenize menkul kıymetleriyle geliyor. Toplamda, alım satım için 10 adet menkul kıymet sunmayı planlıyor. 24/7. Borsa, tekliflerini New York Borsasına, Tokyo ve Hong Kong’a genişletmeyi planlıyor.

Her dijital güvenlik, bir düzenli hisse tarafından desteklenmektedir ve şirketler de dahil olmasalar bile, aynı nakit temettü hakkına sahip olacaklardır.

ABD’li düzenleyiciler, DX’in ilk hisse senedi listesinin ticaretini denetlemesine rağmen, İcra Kurulu Başkanı Daniel Skowronski, bu hizmeti vermek için Amerikalıların iznine ihtiyaç duymadığını, çünkü DX’in orada çalışmadığını söyledi. Şirket, Avrupa Birliği’nde çalışma yetkisi bulunan Estonya Mali İstihbarat Birimi tarafından lisans alındığını belirtti.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here