Kripto piyasası volatilitesi, Ekim ayı işlemlerini istikrarlı bir şekilde takip ediyor.
Ethereum 220 $ üzerinde kırıyor; 230 $, en büyük engel olan 250 $ ile görüşüyor.
Ripple (XRP) yine Ethereum’un pazardaki ikinci konumunu tehdit ediyor. XRP, Wirex’in Apple Pay uygulaması üzerindeki varlığa destek eklediği söylentilerini takiben Salı günü% 12’den fazla arttı. Buna ek olarak, en büyük sınır ötesi havale hizmetleri sağlayıcılarından olan SWIFT’in, Ripple’in ödeme çözümlerini bir sonraki platform yükseltmesine entegre ettiği söyleniyor.

Bu arada, Ethereum, 190 $ ‘dan destek bulduğu 200 $’ ın altındaki dipten inanılmaz bir salınım yaptıktan sonra 220 $ ‘ın üzerinde işlem görüyor. Geçen hafta Pazar günü 200 $ olan direnişin üstesinden gelmek 215 $ ‘ın üzerindeki kazanımları ateşledi ancak 218 $’ ın üzerine çıkamadı. Bu seviyeden bir düzeltme,% 61.8 Fib iyileşme seviyesinin yaklaşık 223.68 $ ile 197.32 $ arasındaki düşük seviyelerde sabit kalmıştır.

Kripto piyasası, yüksek volatilite seviyelerini memnuniyetle karşılarken, piyasanın hakim olduğu sıradan ticaret atıldı. Ayrıca, alım satım faaliyeti Ekim ayında kaydedilen istikrarlı seviyelerden de iyi bir artış göstermektedir. Ethereum alıcıları, dün fiyatın 210 $ ‘a yaklaştığını ve fiyatın 220 $’ dan kapadığını açıkladı. % 23.6 Fib seviyesinin sıkı tutulması, 215 $ ‘a düşmeyi engelliyor. ETH / USD destek seviyesinden faydalandı ve 221 $ ile dans ediyor. Boğaların gözleri 230 dolara kilitleniyor ve bu da 250 dolarlık bir düzeltmenin yolunu açacak.

Ara dönemdeki göstergeler, fiyat işlemine ek olarak, hareketli ortalamaların oldukça üzerinde pozitiftir. 50 SMA hala uzun vadede 100 SMA’nın üzerindedir ve bu bullisj eğiliminin yakın vadede devam edeceğini göstermektedir.

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here