• Ethereum fiyatlarındaki iyileşme, 140 doların üzerinde sürdürülemez hale geldikten sonra 142 doların altında durdu.
  • RSI ve Elliot Wave Osilatörü gibi teknik göstergeler, ETH / USD’nin alıcıların elinde olduğunu gösteriyor.

Ethereum fiyatı üst üste ikinci gün için 142 dolarlık dirençle mücadele ediyor. Aşağı yönde, 135 $ güvenilir bir destek alanı olarak öne çıkıyor. Çarşamba günü işlemin 141.93 $ (gün içi) seviyesine ulaşmasına rağmen, kazanımların 140 $ ‘ın üzerinde devam etmesi zor oldu. ETH / USD, yükseliş eğilimi ile birlikte volatiliteyi artırarak 139 dolardan işlem görüyor .

Son düşüşün % 23.6 Fibonacci direnç seviyesinde 288 $ ‘dan 90 $’ a kadar düşük bir salıncağa karşı direnci kırmak için enerji eksikliğine rağmen , ETH / USD büyük ölçüde boğaların elinde kaldı. Ayrıca, günlük aralıktaki 50 SMA ve 200 SMA arasındaki geniş boşluk, alıcıların fiyatın aldığı yönde daha büyük bir söz sahibi olduklarını açıkça göstermektedir.

Şimdilik, 140 $ ve 142 $ direnç seviyelerinin üzerinde bir kırılma gerekiyor ve bu da Cuma günkü 155 $ direnç seviyesine daha fazla kazanç sağlayacak . Hem 200 SMA hem de 50 SMA, 300 $ ‘lık önemli bir geri dönme durumunda 177.02 $ ve 208.58 $’ da hareketi engelleyecektir. RSI gibi teknik göstergeler hafif yükseliş sinyalleri gösteriyor. Yan ticaret Çarşamba günü öncelik kazanabilir.

ETH / USD günlük grafik

ETH / USD fiyat tablosu

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here