• ETH / USD, erken Asya saatlerinde kısa ömürlü bir satıştan sonra toparlanmaya devam etti.
  • 210,00 $ ‘ın üzerinde bir hareket, fiyatı önceki aralıkta iade edecektir.

İkinci en büyük dijital varlık gün içi 204.64 $ ‘ın altına düştü ve yazı yazılırken 207.80 $’ da işlem görmeye devam etti. Madeni para günün başından bu yana çoğunlukla değişmeden kaldı ve Cuma gününden bu yana değerinin% 1.7’sini geri kazandı. Yazma sırasında, ikinci en büyük dijital varlık, oynaklığın artmasıyla birlikte kısa vadeli yükseliş eğilimi ile işlem görüyor .

ETH / USD: Teknik resim

Gün içi grafikte, ETH 1 saatlik SMA100’ün üzerinde iyileşmeyi başardı. Bu gelişme olumlu bir teknik sinyaldir. ancak bu durumun sürdürülebilir olması ve 1 saatlik Bollinger Band’ın üst çizgisiyle güçlendirilen en az 210,00 $ ‘lık bir takip görüyoruz. Bu direnç alanı yoldan çıktığında, yukarı yönlü tarafın, hafta başında hakim olan konsolidasyon kanalının bir üst sınırı olarak hizmet eden bir sonraki 215,00 $ ‘a odaklanarak çekiş kazanması bekleniyor. 

Gün içi grafiklerde yukarı doğru bakan bir RSI göz önüne alındığında, madeni para en yakın saatlerde yukarı doğru hareket etmeye devam edebilir. 

ETH / USD 1 saatlik grafik

Dezavantajlı olarak, ilk destek 206.40 $ ‘dan 1 saatlik SMA50 ile oluşturulur. Eğer kırılırsa, satış 203.00 $ (1 saatlik SMA200) ve psikolojik 200.00 $ ‘a kadar uzatılabilir. 200,00 $ ‘ın altında bir düşüş teknik resmi kötüleştirecek ve ayıları pazara geri getirecektir. 191,49 dolarlık en düşük fiyatı ve günlük SMA100’ü 190,00 doların altında hedefleyecekler.

ETH / USD günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here