Ethereum 516 $ ‘a dokundu, ancak daha ileriye gidemedi.

Ethereum’un kurucusu, spam saldırısının sonuçları hakkındaki düşüncelerini paylaşıyor.

Ethereum, 500 $ tutacağını aşan başarısız bir girişimden sonra 473 $ ‘dan işlem görüyor. Mevcut piyasa değeri 47.7 milyar dolar olan ikinci en büyük sikke, Bitcoin ve diğer büyük paralar ile senkronize olarak hareket ediyor ; Bununla birlikte, son düşük seviyedeki toparlanmaya rağmen yukarı yönlü sınırlıdır. Asya’da hem volatilite hem de ticaret hacimleri düşüktür.

Ethereum kurucusu Vitalik Buterin tarafından yapılan tahminlere göre, yakın tarihli Ethereum ağına yönelik spam saldırısı yaklaşık 15 milyon ABD dolarıdır.

“Tahminlerime göre, ETH ağındaki son tx spam $ 15m USD’ye kadar mal oldu (~ = 5m yeşil çaylar, ~ 75 lambos, ~ 25 Coinbase tohum turu, Telegram ICO’nun% 0.9’u) Serbest piyasa ilkeleri beni engelliyor ETH blok zincirini istedikleri gibi kullanamayanlardan çok üzgün olmaktan, ama vay canına, “Twitter hesabında yazdı.

Topluluk, azalan işlem hacmi (1,4 milyondan 500.000 dolara) arasında Gaz maliyetinde güçlü bir artış olduğunu ve yanlış bir şeylerin gerçekleştiğinden şüphelenildiğini fark etti. Bazı geliştiriciler, EOS’u Ethereum ağına saldırmakla suçladılar .

Ethereum’un teknik resmi

Teknik olarak bakıldığında, ETH / USD 100-SMA ile 470 $ (1 saatlik grafik) ile destekleniyor. Temizlendikten sonra, satışlar 460 $ (Fibo geri ödeme) ve 421 $ (12 Temmuz en düşük seviye) seviyesine kadar uzatılabilir. Üst tarafta, direnç 487 $ (50-SMA) ve psikolojik $ 500, ardından 516 $ (son zamanlarda yüksek) tarafından oluşturuldu.

ETH / USD, 1 saatlik grafik

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here