• Ethereum toparlanma 184 dolarlık dirençle kaplanırken, 180 dolarlık yeni ana seviye oldu.
  • % 50 Fib seviyesi en önemli kısa vadeli destek olsa da, 100 SMA ve% 61,8 Fibo destek bölgeleri olarak sıraya giriyor.

Kriptopara pazarındaki satıcılar hala alıcıları rehin tutuyor. Aslında, bu durum bir süre daha devam ederse, yatırımcılar para kazanmaya başlayacaktır. ETH’nin 155 $ üzerindeki düşükleri test etmek için 360 $ üzerindeki yüksek seviyelere düştüğünü düşünmek iyidir. Son damlasından gelen toparlanma katalizörden yoksundur, aynı zamanda destek alanları savunmasız kalır.

Ethereum 2.0 rağmen son aşamalarında, gelişimine devam etmektedir. Bu yılki Noel tatillerinden sonra geçici bir lansman tarihi yaşandığı söylenmişti, ancak gecikmelerin önceden yapılması bekleniyordu. Ayrıca resmi bir gecikme henüz seçilmedi. Ethereum 2.0, ağı mevcut çalışma kanıtı konsensüs algoritmasından gelen bir risk kanıtı protokolüne geçirmek anlamına gelir. Daha hızlı işlem ve ademi merkeziyetçi uygulamalar için daha yüksek kapasite sadece beklenen özelliklerden sadece birkaçıdır.

Bu arada, Ethereum Çarşamba günü% 0.09 daha hafif bir trend izliyor. 1 saatlik grafik, ana kısa vadeli desteğin% 50 Fib geri çekilme seviyesinde açık bir şekilde toparlandığını açıkça göstermesine rağmen, hakim eğilim hafif düşüşte. Baş aşağı 184 dolar olarak kapatılmış, 180 dolar ise yeni bir önem taşıyor. Ayrıca, 100 Basit Hareketli Ortalama ve% 61,8 Fib seviyesi de destek sağlıyor.

Göstergeler , özellikle de Hareketli Ortalama Yakınsama Sapma negatif bölgeye sıkışmış durumdayken biraz. Bununla birlikte, ortalama çizgiye doğru yukarı doğru görünür bir düzeltme, boğaların kendi kuvvetlerine inanmalarını teşvik edecektir.

ETH / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here