• ETH / USD hafif düşüş eğilimleri içinde dar bir aralıkta kilitlendi.
  • Önemli bir düşüş hedefi psikolojik $ 130.00 ile oluşturuldu.
  • CasperLabs kendi blok zincirini başlatma kararını açıkladı.

Şu anki piyasa değeri 15 milyar dolar olan ikinci en büyük dijital varlık olan Ethereum, 134.82 dolara gerilemeden önce gün içi 138.95 dolara ulaştı. Bozuk para hafif bir düşüş eğilimi ile sıkı bir aralıkta kilitlenir ve piyasa ile senkronize olarak hareket eder. Günün başından beri ETH% 1’den fazla kaybetti. 

ETH / USD: Teknik resim

Bir saatlik RSI aşağıya doğru işaret eder, bu da madalyonun düşüş potansiyelini koruduğu anlamına gelir. İlk destek SMA100 tarafından 1 saatte 133.40 dolardan oluşturuldu. Sürdürülebilir bir şekilde kırılırsa, satışlar çekiş yapabilir ve fiyatı 1 saatlik 1.3130 $ ve psikolojik 130.00 $ ‘a SMA200’e doğru itebilir

Bir sonraki yükseliş hedefi, SMA50 ve bir Bollinger Bandının üst sınırı 1 saatlik grafikte 137.50 $ ‘da yaratıldı. Bunu, psikolojik olarak 140,00 dolar ve 142,55 dolar (25 Mart yüksek) takip ediyor. Yoldan çıktıktan sonra, yukarı yönlü momentumun bir sonraki odakta 150,00 $ ‘a çekilmesi bekleniyor.

ETH / USD 1 saatlik grafik

CasperLabs Ethereum projesini bıraktı 

Ethereum blok zinciri için Casper çözümü geliştirmekle uğraşan girişim olan CasperLabs, kendi blok zincirini başlatmayı hedefliyor. Ekip, esas olarak Çin, Vietnam, Güney Kore, Rusya ve Hindistan’dan gelen kullanıcılarla çalışan kripto para borsası olan BitMax’ta bir Exchange Validator Teklifi (EVO) şeklinde bir token satışı yoluyla geliştirme için fon toplamayı planlıyor , CoinDesk raporları.

Özellikle, 2019 yılında CasperLabs, Arrington XRP Capital ve Terren Scott Peizer gibi yatırımcılardan 14.5 milyon dolar çekti. Şimdi ekip 3 milyon dolar toplamayı hedefliyor.

Perakende satış belirteci yeni CasperLabs (CLX) ait mainnet daha sonra bu yıl başlatılan sonra değişimi otomatik alıcıların hesaplarına CLX yatıracağı 30 Mart’ta BITMAX başlayacak. Ardından 90 günlük kilitleme süresi spekülatif satışları engellemeye başlayacak.  

CasperLabs COO’su Clifford Sarkin’e göre, perakende yatırımcılar büyük kurumsal yatırımcılar için genellikle mevcut olan şartlara katılabilecekler. 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here