“Blockchain bir pazardan daha fazlasıdır. Bu bir hareket. Piyasa değeri refleft (sic) faaliyeti değil. “Ethereum kurucu ortağı Joseph Lubin.

Bu hafta ilk kez yeşil olan Ethereum; günde% 2.97 oranında ekliyor.
Ethereum değeri tüm yıl boyunca azalmıştır. Benzer bir şekilde, piyasa değeri, Ripple’in XRP’sinin piyasadaki ikinci pozisyonunu ele geçirmesiyle sonuçlanan kayalara doğru gidiyordu. Alıcıların geçen hafta 100 $ ‘a yakın seviyelerde test edip, alıcıların 120 $’ ın üzerinde bir sıçrama yapması için test ettiler. Ancak, düşüş trend çizgisi, 130 $ ‘lık kısa düşüş eğilimiyle kazanımları sınırlandırdı. Aşağı yönlü talep şu anda 105 $ seviyesinde, talep bölgesi ise 100 $ seviyesinde destekleniyor ve daha fazla bozulmayı durduracak ve durduracak kadar güçlü.

Ethereum’un kurucu ortaklarından Joseph Lubin yakın zamanda kullanıcılara ağın piyasa tarafından tanımlanamayacağını söyledi. Piyasa kapağının Ethereum’un başarısını yansıtmadığını ekledi. Merkezi olmayan ağlardaki büyümenin, kullanıcıların benimsediklerinin yanı sıra, benimsenmeye odaklanmaları gereken şeylerin büyümeye devam ettiğini de hesaba kattı.

“Blockchain bir pazardan daha fazlasıdır. Bu bir hareket. Pazar başlığı, etkinliğe (sic) neden olmaz. Merkezi olmayan ağlar büyüyor. Infura tarafından sunulan günlük 10 milyar API talebi. 1 milyon Truffle yüklemesi. 1 milyon MetaMask indirmesi. 12.000 canlı Ethereum düğümleri. 48 milyon benzersiz Ethereum adresi. 3 kez LinkedIn blockchain iş ilanları. ”

Bu arada, Ethereum fiyatı , ayıların hala kontrol altında olduğunu gösteren, 2 saatlik basit hareketli ortalamaların altında işlem görüyor . ETH / USD, yazı yazıldığı sırada 111,4 dolar seviyesinde değişiyor. ETH / USD, günde% 2.97’lik bir artış sonrasında yeşilin biraz altında işlem görüyor. RSI, yüzde 50 pazarda en az direnç yolunun yana doğru olduğunu göstermek için değişiyor. Aynı durum, ortalama seviyeye doğru yukarı doğru giden MACD tarafından yansıtılmaktadır (0.0). Bir boğa mitinginin gerçekleşmesi için, Ethereum, hareketli ortalamalardaki direnci temizlemeli ve 125.98 $ ‘lık aralığındaki direnci düzeltmelidir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here