ICO’lara güç sağlayan dijital para için yükseltme olarak daha iyi tanımlanabilecek Konstantinopolis güncellemesine yönelik yüksek beklenti sayesinde Ethereum yükselişe geçti. Ether, 2 Numaralı şifreleme para birimi veya Altcoins Kralı olarak Ripple’ı çoktan aştı. ETH / USD 150 $ ‘ı geçtikten sonra ne var?

Teknik Confluence Göstergesi Vitalik Buterin en buluşudur $ kadar herhangi bir dirençle karşılaşabilir etmediğini göstermektedir 161 Geçen ayın yüksek, geçen hafta yüksek ve aynı zamanda Pivot Point tek günlük Direnç 3 yakınsaması gördüğünüz yeri.

Bu seviyenin üzerine çıkarsa, yüksek hedef 170 $ ‘dır . Günde bir Basit Hareketli Ortalama 100’ün ve bir aylık Pivot Noktası Direnç 1’in buluşma noktasıdır.

Aşağı bakıldığında, destek Bollinger Band 15 dakika daha düşük, SMA 10-1h, PP 1d-R1 ve BB 4h-Upper’nun birleştiği bir yer olan 147 dolar civarında bekliyor .

En önemli destek hattı SMA 100-1h, BB 4h-Middle, SMA 501h, SMA 5-1d, SMA 200-15m ve tüm önemli Fibonacci 38.2’yi içeren yoğun bir küme olan 139 $ ‘ dır. % bir gün.

Ether 2 Ocak 2019 ETHUSD teknik seviyeleri

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here