• Bitcoin ve Ethereum, birkaç olumlu olaydan sonra son 24 saat içinde büyük fiyat artışları gördü.
  • SEC’in WisdomTree ETF’yi incelemesinin ardından Bitcoin fiyatı 60 dolara ulaştı.
  • Ethereum fiyatı, Bitcoin’in yanında yükseldi ve tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

SEC WisdomTree ETF’yi incelemeye başladıktan sonra Bitcoin fiyatı yükseliyor

Bitcoin, son zamanlarda fiyatını artıran birçok iyi haber aldı ve bir aydan fazla bir süredir denedikten ve başarısız olduktan sonra nihayet 60.000 dolara çıkmasına izin verdi. En büyük itici güç muhtemelen ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu’nun WisdomTree tarafından sunulan yeni bir Bitcoin ETF teklifini incelemeye başlama kararından geldi.

Piyasa için bir başka olumlu işaret, bir kez daha koinleri istiflemeye başlayan ve böylece madeni para konusunda yükseliş hissettiklerini ortaya koyan BTC madencilerinden geldi. Ve tabii ki, bir İngiliz Southampton Futbol Kulübü’nün BTC’de bonuslar almaya başlama kararı vardı.

ETH’ye gelince, milyarder yatırımcı Mark Cuban’dan bir övgü daha alırken, yakın tarihli bir fiyat tahmini 2,145 doların ötesine geçme ihtimalinin yüksek olduğunu söylüyor.

Ethereum yeni zirvede, BTC 60 bin doları aşmak için mücadele ediyor

Son fiyat verilerine göre, Ethereum son zamanlarda yeni bir ATH’ye ulaşmayı ve 2.199 $ ‘a ulaşmayı başardı, ancak yazı yazılırken 2185 $’ a biraz düzeltildi.

Ethereum

Bitcoin’e gelince, fiyatı geçen ay birkaç kez 60 bin dolara ulaştı, ancak hiçbir zaman engeli aşıp 61 bin dolara geri dönmeyi başaramadı. Yazım sırasında, direnç tarafından bir kez daha reddedildikten sonra fiyatı düzeltildi, şu anda 60,996 dolardan.

Bitcoin

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here