• 210 $ ‘daki Ethereum desteği yetersiz kalıyor: 200 $’ a başladı.
  • 200 dolarlık destek girerse, ETH / USD 190 $ ‘a düşebilir.

Ethereum bu haftaki seans açılışında negatif fiyat hareketini genişletti. Satış baskısı kilit desteğe 210 $ ‘da baskı yaptı. Sızan trend çizgisi desteğinde, yeniden enerji alan satıcılar büyük oranda fiyat üzerinde hareket ettiler. Ethereum, 200 $ ‘a (bir sonraki destek hedefi) bakarken 205 $’ a destek arıyor.

Saatlik dönemdeki Ethereum teknik seviyelerine baktığımızda, yakın vadede düşüşlü bir tablo görüyoruz. Keskin düşüş, Hareketli Ortalama Yakınsama Ayrıntısındaki negatif ayrışma ile desteklenir.

Parlak tarafta, Ethereum aşırı satılıyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI) yaklaşan seanslarda yaklaşmakta olan bir toparlanma sinyalini veriyor. Ayrıca, trader’lar alım emri vermek için 30’un üzerinde bir düzeltme ve 205 $ ‘ın üzerinde devam eden bir ivme bekleyebilirler.

Fiyatın 200 doların üzerinde kalması, Ethereum’un 210 $ destek talep etme potansiyelini belirleyecek. Diğer taraftan, eğer 200 $ ‘lık destek girişi olursa, ETH / USD sırasıyla 190 ve 180 $ destek alanlarına düşebilir.

ETH / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here