ETH / USD bu sefer Pazar gününden bu yana% 4 arttı, ancak momentum azaldı.
Ethereum Vakfı, Filecoin ile ortaktır.

ETH / USD , yazım sırasında 208 $ ‘dan işlem yapmak için 200 $ tutacağını aşmayı başardı. Bozuk para Pazar günü 218 dolar seviyesine ulaştı, ancak kazanımlar sürdürülemez oldu. Ethereum’un piyasa değeri 21.4 milyar dolar olarak kaydedildi; ortalama günlük işlem hacmi $ 1.7B’dir.

Ethercoum Vakfı, Filecoin ile takımlar

Ethereum Vakfı, geçtiğimiz haftanın sonunda Prag’daki yıllık geliştiricilerin toplanmasında yapılan açıklamaya göre, ETH için madencilik donanımı inşa etmek amacıyla blockchain veri depolama ağı Filecoin ile ortaklık arıyor.

Ethereum Vakfı araştırmacısı Justin Drake, ASIC’ler için prototip tasarımlarını paylaştı (uygulamaya özel entegre devreler anlamına geliyor), “işaret zinciri” olarak bilinen yeni bir Ethereum teknolojisini destekleyecek.

Bu teknoloji, yeni nesil Ethereum ağının bir parçası olacak – ethereum 2.0 – onaylama konsensüs protokolüne dayanıyor.

Ethereum Vakfı ve Filecoin eşit proje kapsamında araştırma ve geliştirme masraflarını bölecek; Ancak, diğer takımlar inisiyatife katılırsa harcamaları azaltılabilir.

Ethereum’un teknik resmi

ETH / USD, 200 $ tutacağının üstündedir ancak yukarı yönlü momentum azalmaktadır. Relative Strength Index aşırı alım bölgesinden geri döndü ve Momentum yüksek kalırken, düz kalıyor. Bozuk para 207.73 $ (SMA200, 4 saat) ve psikolojik 200 $ tarafından desteklenmektedir. Bu alan temizlendikten sonra, kurtarma işlemi bitecek ve satış fiyatı ise 190.00 dolara kadar devam edecektir.

Yukarıya Pazar günü 218 $ ‘dan yüksek geliyor. Daha yüksek bir sürdürülebilir hareket, 230 dolarlık tıkanıklık bölgesine doğru yolu açacak.

ETH / USD, 4 saatlik grafik

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here