ETH / USD bir aralıkta kalıyor, 110 dolarlık destek dahilinde.
Tersi, kısa vadeli perspektiften olası görünmemektedir.

Ethereum Pazar günü bu saatten bu yana yaklaşık% 4 oranında kaybederek, elleri 112 $ ‘ın üzerinde marjinal olarak değiştiriyor. Ethereum, şimdi 11B $ ‘lık bir piyasa değerine ve ortalama 1.8 milyar $’ lık bir günlük işlem hacmine sahip üçüncü en büyük madalyonun, aşağı yönde 110 $ ve yukarı yönde 120 $ ile sınırlı bir aralıkta işlem görüyor.

ETH, kırmızı bölgede ardı ardına 7. ayını kapadı ve aylık bazda% 43’ün üzerinde bir düşüş yaşadı. Madeni para Kasım ayında birkaç kez kritik 100 $ altında test etti; Ancak, atılımın bugüne kadar sürdürülemez olduğu kanıtlandı.

Ethereum’un teknik resmi

ETH / USD’nin, düşüş baskısını hafifletmek için 120 $ ‘ın üzerindeki alana geri dönmesi gerekiyor, ancak madeni para, $ 114.00 direncinin altında ve SMA200’ün (1 saat) ardından kaldığı sürece bu nihai hedefe ulaşılamıyor. Ayrıca, güçlü bir bariyer, SMA100 ve SMA50 (1-saat) birleşimiyle kısa süreli bir Ethereum boğaları için çatlamak için sert bir somun oluşturan 116.70 $ ‘da görülüyor.

Aşağı yönde, ilk destek, son kanalın en düşük seviyesi olan 110.00 dolar ile geliyor. Bunu 27 Kasım’a kadar 100.89 $ ve kritik 100 $ olarak takip ediyor.

Göreceli Güç Endeksi, aşırı satım bölgesine yakın durmakta ve aşağı doğru işaret etmektedir, bu da kısa vadeli zaman aralığında daha fazla satış yapmanın muhtemel olduğunu göstermektedir.

ETH / USD , 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here