• Ethereum fiyatı 4 saatlik grafikte bir kupa ve tutamaç modeli oluşturdu
  • Dijital varlık her geçen gün azalmaktadır ve bu da değerde bir artışa dönüşmesi gerekir. 
  • Yaklaşık 60 milyar dolar değerinde ETH kilitlendi ve borsalarda Ethereum bitiyor.

Ethereum fiyatı 12 Nisan’da tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 2.203 dolara ulaştı ancak sağlam bir direnç trend çizgisi oluşturmuş gibi görünüyor. Bununla birlikte, çoğu zincir içi ölçüm, ETH’nin önemli bir artışa bağlı olduğunu göstermektedir.

Ethereum fiyatının bu temel direnç seviyesini kırması gerekiyor

4 saatlik grafikte Ethereum , adından da anlaşılacağı gibi bir çay fincanı andıran bir bardak ve kulp modeli oluşturmuş gibi görünüyor. Direnç boyun çizgisi 2.200 $ ‘dan oluşuyor, bu da bu noktanın üzerindeki bir kırılmanın ETH’yi 2.400 $’ a çekeceği anlamına geliyor . Boyun çizgisinin desenin alt kısmına olan yüksekliği kullanılarak hesaplanan% 10’luk bir hareket.

eth fiyatı

ETH / USD 4 saatlik grafik

Şaşırtıcı bir şekilde, Ethereum fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyelerine ulaşmasına rağmen, borsalardaki madeni para arzı 28 Mart’tan bu yana% 1 düştü. Bu, yatırımcıların ETH’lerini daha uzun süre tutmak için borsalardan geri çektiklerini gösteriyor.

eth fiyatı

Borsalarda ETH Temini

DeFi protokollerinde kilitlenen ETH’nin toplam değeri 10 Nisan’da 52.37 milyar dolara yükseldi ve ETH2 sözleşmesinde kilitlenen Ethereum’un değeri 8.07 milyar dolara ulaştı, bu da toplam 60.44 milyar dolar değerinde Ethereum’un kilitlendiği anlamına geliyor.

eth fiyatı

DeFi’de kilitli ETH toplam değeri

Yükseliş görünümünü geçersiz kılmak için, ayıların dijital varlığı 2.080 $ ‘lık sapın boyun çizgisinin altına itmesi gerekecek. Bu, Ethereum fiyatını 1.930 $ ‘da desenin altına çekebilecek kayda değer bir kırılma olacaktır .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here