• Eter biriktiren Ethereum madencileri geçen Ekim’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.
  • Analistler, eteri istifleyen madencilerin projeye olan güveni yeniden gösterdiğini söylüyor. 

Eteri istifleyen Ethereum madencileri, tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı ve projeye yenilenen inancı gösterdi. 

Göre veri kripto pazar platformu Santiment tarafından derlenen ve bildirilen CoinDesk tarafından, ETH madencilik havuzları tarafından tutulan eter miktarı başlangıçta geçen Ekim set 1.69 milyonluk tüm zamanların en yüksek yakındır. 

Geçen yılın sonundan bu yana madencilerin istif istiflerindeki artış istikrarlı bir seyir izledi ve bu da bazılarının projeye olan güveni yenilediğine karar verdi. 

Santiment kurucusu Maksim Balashevich yazdı Spencer öğlen aylık bülten Substack içinde

İstikrarlı birikim, en azından mevcut piyasa koşullarına göre, çoğunluk blok yaratıcıları arasında projede yüksek güven seviyeleri olduğunu,

Eter pazar fiyatının yüzde 50’ye yaklaşmasına rağmen, madenci bakiyeleri dört ay içinde 1,54 milyon ETH’den 1,69 milyona yükseldi ve geçen Ekim’in tüm zamanların en yüksek seviyesine ulaştı.

2020 yılının ilk ayında eter ve en iyi kripto fiyatlarının artmasıyla Balashevich, tüm zamanların en yüksek eter birikiminin kısa bir süre içinde kırılmasını bekliyor. 

Dedi ki, 

Bu sefer büyük piyasa dalgalanmaları nedeniyle, önümüzdeki birkaç gün içinde bu kilometre taşını aşmamız muhtemeldir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here