• Ethereum fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.454 dolara ulaştıktan sonra bir düzeltmenin devam edebileceğini ortaya koyuyor.
  • MRI, bir dönüşün köşede olduğunu düşündüren bir döngü üstü sinyali tahmin ediyor.
  • ETH, bir konsolidasyon aşamasını başlatırken 2.853 $ ‘a düşük bir düşüş sağlayabilir.

Ethereum fiyatı, geçen hafta tüm zamanların en yüksek seviyesine yol açan patlayıcı bir ralli gördü . Bununla birlikte, boğalar nefes alırken bir konsolidasyon ETH’yi takip edebilir.

Ethereum fiyatı yavaşlıyor

Ethereum fiyatı günlük grafikte yaklaşık% 7,85 düştü ancak yazım sırasında 3.350 dolardan işlem görüyor . Bununla birlikte, Momentum Ters Çevirme Göstergesi (MRI) kırmızı ‘bir’ mum çubuğu şeklinde bir ters sinyal yaktığında bu düzeltme daha da uzayabilir.

Bu kurulum, Pazartesi günkü açık olan 2.951 $ ‘a kadar uzayabilecek bire dört mum çubuğu düzeltmesini öngörüyor. Satıcılar, mevcut fiyat seviyelerinden% 15’lik bir düzelme olan 2.853 $ ‘dan düşük bir dalgalanma yaratmaya bile çalışabilirler.

Aralık 2020’den bu yana, beş defadan son dördü bu gösterge bir döngü zirvesi sinyalini yaktı, ETH fiyatı ortalama% 15 düştü ve bu da 2.951 dolara denk geldi. Bu nedenle, yatırımcıların akıllı sözleşme belirtecinde% 15’lik bir düşüşü yakından takip etmesi gerekiyor.

Düşük dalgalanmalar belirlendikten sonra, Ethereum fiyatı, alıcılar satış baskısını yenene kadar mevcut tüm zamanların en yüksek seviyelerini aşarak yenisini kurana kadar bu aralıkta konsolide olacaktır.

Bu koşullar altında, piyasa katılımcıları ETH’nin 4.964 $ ‘dan % 127.2 Fibonacci uzatma seviyesine tırmandığını görebilirler .

ETH / USD 1 günlük grafik

ETH / USD 1 günlük grafik

Bu konsolidasyon senaryosu muhtemel görünse de, 2.597 $ ‘lık% 78.6 Fibonacci geri çekilme seviyesi paramparça olursa Ethereum fiyatı düşebilir. Bu hareket, ETH’ye bir sonraki ayağı için bir platform sağlayabilecek menzile bağlı tezi geçersiz kılar ve% 9’luk bir düzeltmeyi 2.359 $ ‘a çıkarır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here