• EOS / USD, 1 saatlik SMA200’ün üzerine atlar.
  • Dijital para, toparlanmayı 2,50 dolara kadar uzatabilir.

EOS / USD, birkaç dakika içinde değerinin % 2’sinden fazlasını kazanarak 2.44 $ ‘a yükseldi. Yazma sırasında, madeni para 2.40 dolara çekildi; ancak, günün başlangıcından bu yana hala yaklaşık% 2 ve günlük bazda% 1.45 daha yüksektir. EOS, küresel kripto para biriminde 10. sırada yer alırken, günlük ortalama işlem hacmi 1 milyara ulaştı. EOS, en aktif olarak USDT’ye karşı Binance ve Huobi’de işlem görmektedir.

EOS / USD: Teknik resim

Gün içi grafikte , EOS / USD son konsolidasyon kanalından ayrıldı ve 1 saatlik SMA200’ün üzerine 2.40 dolardan yerleşti. Bu olumlu bir sinyal olsa da, bu bariyerin üzerindeki günlük kapanış şeklinde bir onay görmemiz gerekecek. Bir sonraki yerel direnç , yaklaşan günlük Bollinger Bandının orta çizgisi ile 2,50 dolar tarafından yaratıldı. Ayrıca, bu çizgi Haziran ortasındaki konsolidasyon döneminde bir destek görevi gördü. Yoldan çıktıktan sonra, yukarı tarafın, günlük SMA50 ve SMA100’ün bir kombinasyonuna 2.58 $ ‘dan bir sonraki odaklanma ile çekiş kazanması muhtemeldir. Bu direniş, haziran ayında tersine döndüğü için toparlanmayı yavaşlatabilir.

EOS / USD günlük grafik

Aşağı yönde, yukarıda belirtilen 2.40 dolar yol verirse, satış 2.35 dolara (1 saatlik SMA50 ve SMA100) uzatılabilir. Bunu, son zamanlarda en düşük seviye 2.30 $ takip ediyor.

EOS / USD 1 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here