Enjin Coin (ENJ) ‘nin fiyatı, söylentilerin şirketin kripto cüzdanının Samsung Galaxy S10 üzerine kurulacağını ortaya çıkarmasından 24 saat sonra% 153 arttı. CoinMarketCap’e göre, fiyat şu anda 0.0362 $ ‘dan, bir gün öncesine göre 0.0362 $’ dan biraz fazla.

Söylentiler Asia Crypto Today’den geldi. Anonim Korece kaynakların Enjin’s Wallet’ın “kripto varlıklarının gönderilmesinde kullanılan Samsung telefonlara kurulacağını” söyledi.

XRP’de Binance CEO’su

Binance CEO’su Changpeng Zhao, XRP’nin yalnızca gelişen kullanıcı tabanına dayanan bir değeri olduğunu açıkça belirtti. Twitter’da bir soruya yanıt olarak, Zhao dedi , “Yerel yönetim idealizm iyidir, ama onunla gitmek için bir proje ve kullanıcı tabanı yoksa, sadece idealizm olduğunu.”,

Pantera, Kripto Yatırımlarına Bakıyor

Kripto koruma fonu Pantera, kripto para birimi ve blok zinciri teknolojisine yaptığı büyük yatırımlara genel bir bakış attı.

Şirketin uzaydaki hareketleriyle ilgili kapsamlı bir güncellemede , Pantera Bakkt, Bitstamp, Ripple, Xapo, ShapeShift, Brave, Zcash, 0x, Kyber, OmiseGo ve daha fazlası dahil olmak üzere yatırım yaptığı 85 portföy şirketini ve yatırım yapılan protokol belirteçlerini vurgular.

CEO Dan Morehead diyor ki,

“Tüm yelpazeye yatırım yapıyoruz. Açık artırma öncesi ICO’lara, sıvı blokajlarına ve girişime yatırım yapıyoruz. ”

“Şimdi sarkaç girişime geri döndü. 2018’de, 19 milyar dolarlık ICO ve sadece 4 milyar dolarlık girişim yaptılar. 2019’un tam tersi olacağını düşünüyorum: girişim ICO’lardan çok daha büyük olacak. ”

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here