• Enjin Coin fiyatı, boğa bayrağı modelini ihlal ederek% 65 artışla 4,14 dolara yükseldi.
  • SuperTrend göstergesi, yükseliş anlatısını daha da destekleyen bir satın alma sinyali verdi.
  • Balinalar ENJ biriktirmeye başladı ve iyimser bakış açısına güven kattı.

Enjin Coin fiyatı, Coinbase’in ENJ ve diğer üç kripto parayı listeleyeceğini açıklamasının ardından Çarşamba günü yaklaşık% 35 arttı . Ani yükseliş, kritik bir direnç seviyesinden geçerek muazzam bir yükseliş görünümünü tetikledi.

Enjin Coin fiyatı tüm zamanların en yüksek seviyesini gördü

Enjin Coin fiyatı, Çarşamba günü ABD merkezli popüler Coinbase borsası tarafından listelendikten sonra % 35 oranında fırlayarak boğa bayrağından çıktı . Bu teknik oluşum, bayrak direği olarak bilinen fiyatta ilk artış ve bayrak olarak adlandırılan azalan kanal biçiminde bir konsolidasyon içeren bir devam modelidir.

Bayrağın 2.51 $ ‘lık üst trend çizgisinin üzerinde belirleyici bir kapanış,% 65 artışla 4.14 $’ a yükseleceğini tahmin ediyor. Bu hedef, bayrak direğinin yüksekliği kırılma noktasına eklenerek elde edilir .

Yükseliş görünümüne güven eklemek, SuperTrend göstergesinin yakın zamanda ortaya çıkan satın alma sinyalidir.

Bu nedenle, bu yükseliş ivmesinin devamı, ENJ’yi 4,14 $ ‘dan% 127,2 Fibonacci uzatma seviyesine doğru itebilir. Bununla birlikte, bu yörüngede 3.08 $ ve 3.60 $ ‘da pit stopları var ve boğalar bu bölgelerde bir nefes alabilir. Bu nedenle, yatırımcıların bu seviyeleri daha yakından takip etmesi gerekiyor.

ENJ / USDT 12 saatlik grafik

ENJ / USDT 12 saatlik grafik

IntoTheBlock’un In / Out of the Money Around Price (IOMAP) modelinde görüldüğü gibi, bu yükseliş anlatısına bir kuyruk rüzgarı daha ekliyor.

Kabaca 6,300 adresin yaklaşık 90,8 milyon ENJ token tuttuğu 2,45 $ ‘da istikrarlı bir talep engeli bulunuyor. Bu nedenle, herhangi bir kısa vadeli düşüş momentumunun bu seviyeden sıçraması muhtemeldir.

Enjin Coin IOMAP grafiği

Enjin Coin IOMAP grafiği

Ek olarak, 1.000.000 ile 10.000.000 arasında ENJ’ye sahip balinalar, 2 Mart’tan bu yana yatırımlarını sürekli olarak indirdikten sonra birikmeye başladılar. Yazının yazıldığı sırada, bu kategoriye ait dört yeni yatırımcı,% 6.7’lik bir artış olan Enjin Coin ağına katıldı. .

Bu büyüme, Enjin Coin’deki yüksek net değerli piyasa katılımcıları arasında mevcut fiyat seviyelerinde artan bir ilgiyi temsil ediyor.

Enjin Coin balinaları grafiği

Enjin Coin Arzı dağıtım tablosu

Sonuç olarak, Enjin Coin fiyatı yükselişe benziyor ve 4.14 $ ‘da amaçlanan hedefe doğru yükselme işaretleri gösteriyor. Ancak, yatırımcılar kar kaydetmeye karar verirlerse, bu satış baskısını artıracak ve bir düşüşü tetikleyecektir.

Bu hareket konsolidasyon aşamasına yeniden girerse ve 2,40 $ ‘ın altında kesin bir kapanış yaratırsa, yükseliş görünümü geçersiz sayılır. Böyle bir senaryoda, yatırımcılar ENJ’nin% 13 düşüşle% 61.8 Fibonacci geri çekilme seviyesine 2.06 $ ‘dan düşmesini bekleyebilirler.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here