Ödeme sistemi Mollie XRP desteği – söylentiler ekleyebilir.
XRP / USD, 0.40 $ ‘ın altında kapandı.
Şu sıralar XRP / USD , Salı günü bu saatten beri değişmeyerek 0.3467 $ seviyesinde işlem görüyor. Piyasa değeri 14.5 dolar olan ikinci en büyük sikke, Salı gününün en düşük seviyesi olan 0.3375 seviyesinden geri kalırken, yukarı yönlü momentum 0.3630 $ ‘a yaklaştı.

Ripple’in XRP’si, Hollanda merkezli ödeme sistemi Mollie’ye eklenebilir. Twitter kullanıcılarından biri, XRP TipBot yaratıcısı Wietse Wind’i gerekçe göstererek haberleri paylaştı . Bilgi doğrulanmamakla birlikte, topluluk, hem Hollanda’da hem de Avrupa’da bir bütün olarak en büyük ödeme hizmeti olan Mollie’nin bu konuda çok hevesli.

Biz sadece belki XRP sunacak, BTC sunuyoruz “adlı #XRPCommunity gücünü GÖSTER olsun! @WietseWind sadece onun dediler XRP entegre yardımcı olmak için kendi HQ götürmek edeceğini, Hollanda’nın en büyük online ödeme (e-ticaret) Mollie biri anlattı” sonraki “Twitter kullanıcı takma adı altında Dr.T tweetledi.

Ripple’ın teknik resmi

XRP / USD Salı günü bir toparlanma başlattı, ancak boğalar şu sıralar SMA50’ye (4 saat) yaklaşan 0.3660 $ seviyesine yaklaştı. Bu alanı 0,39 ABD doları ve kritik 0,40 ABD dolarına çıkarmak için temizlememiz gerekiyor. Aşağı yönde, yerel destek 0.3400 dolar, son düşük 0.3375 $ seviyesinde gerçekleşti. Daha düşük bir sürdürülebilir hareket, bir sonraki hedefle 0,3 dolar ve 0,3237 dolar daha fazla satışa neden olacak.

XRP / USD, 4 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here