• ECB Hansson hiçbir şekilde kripto para birimlerinin hayranı gibi görünmüyor, saçma sapan diyor.
  • BTC / USD, bilinen satıcıların görüldüğü yer olan 4000 dolarlık bölge içerisinde sıkıca zeminini tutmaya devam ediyor.

Avrupa Merkez Bankası politika yapıcısı Ardo Hansson son zamanlarda konuşmakta, Bloomberg tarafından örtülmekte ve kripto para birimleri hakkında çok olumsuz bir şekilde konuşmaktadır . Öleceklerini söylemek kadar uçurumdaydı.

Hansson, Estonya merkez-bankası müdürü söyleyerek kaydedildi “balonu zaten çökmeye başladı ve belki sadece bu çöküş gider ve biz, denge yeni bir tür ulaştı kadarıyla bırakılırsa ne kadar görmelisiniz” , Ek ekleyerek “ Bundan birkaç yıl sonra geri döneceğimizi ve bu tür bir masal hikayesine inandığımız bu duruma nasıl ulaşabileceğimizi söyleyeceğimizi düşünüyorum. ” Hansson Lativa’da bir konferansta Bloomberg’e konuştu.

Pazartesi gününün ikinci yarısında bitcoin ,% 0.50 civarında küçük zararlarla işlem görüyordu. Bilinen satıcıların göze çarptığı 4000 dolarlık bölgede iyi fiyat ticareti. BTC / USD , 20 Kasım’dan bu yana 4000 ABD doları fiyat bölgesinin üzerinde değil.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here