• Ethereum fiyatı, piyasadaki güçlü satın alma baskısının ortasında tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.304 dolara ulaştı.
  • Dev e-ticaret platformu eBay’in, Bitcoin ödemelerinin yanı sıra NFT müzayedelerine de baktığı bildiriliyor.
  • Ethereum, onu destekleyen güçlü zincir içi metriklerle neredeyse hiçbir dirençle karşı karşıya değil.

Ethereum, son 24 saatte patladı ve tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.304 Dolar’a ulaştı ve Bitcoin’den ve piyasanın geri kalanından daha iyi performans gösterdi. ETH, devasa bir ralli görmesine rağmen, Binance Coin’i neredeyse dört katına çıkararak piyasa değerinde 370 milyar $ ‘ı vurdu. 

eBay, NFT müzayedelerini ve Bitcoin ödemelerini araştırıyor 

EBay CEO’su Jamie Iannone, bir CNBC röportajında ​​şirketin yeni ödeme şekilleri aradığını belirtti. eBay, kullanıcılara daha fazla seçenek sunmak için yakın zamanda Apple Pay ve Google Pay’i tanıttı. 

Iannone , ödeme seçenekleri olarak kripto para birimlerinin ilgi çekici olduğunu ve ayrıca eBay olarak NFT’lerin mal işlemlerinin yapıldığı yer olarak bilindiğini belirtti:

Platformdaki 170 milyon alıcıyla, satıcıların ölçek talebi almak için geldiği yer burası. Ona bakıyoruz ve fırsatları araştırıyoruz. Koleksiyon ürünleri hakkında düşündüğünüzde, tahsil edilebilecek her şey on yıllardır eBay’de bulunuyor ve önümüzdeki birkaç on yıl boyunca da olmaya devam edecek.

CEO ayrıca eBay’in NFT ihalelerini etkinleştirmesinin biraz zaman alacağını da belirtti. NFT teriminin Ethereum üzerine inşa edilmiş Non-Fungible Tokenlardan geldiğini anlamak önemlidir. Tüm NFT’lerin yaklaşık% 99’u Ethereum’da ve büyük olasılıkla orada kalacak. NFT’lere fayda sağlayan her şey Ethereum’a fayda sağlar. 

Ethereum fiyatı daha da yüksekler görebilir

Ethereum fiyatı, durdurulamaz bir ralli gibi görünen tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 3.304 dolara ulaştı. Dijital varlığın bir sonraki fiyat hedefi,% 127.2 Fibonacci geri çekilme seviyesi olan 3.548 $ ‘dır .

eth fiyatı

ETH / USD günlük grafik

Yükseliş görünümüne güven katmak için, borsalardan uzakta kilitli olan önemli sayıda Ethereum coin’i kontrol etmek önemlidir. Şu anda, yaklaşık 69 milyar dolar değerinde ETH, DeFi protokollerinde kilitli durumda. 

eth fiyatı

ETH Kilitlendi

Ek olarak, Ethereum 2.0 sözleşmesinin içinde 4,14 milyon ETH kilitlendi, bu da 13 milyar doları temsil ediyor. Bu, Ethereum’un toplam piyasa değerinin yaklaşık% 22,5’i olan toplam 82 milyar dolarlık ETH’nin kilitlendiği anlamına geliyor.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here