Ripple , 9 Ekim Çarşamba günü , Finastech’in müşterilerinin (finansal kurumlar) RippleNet’in global ödeme ağı olan RippleNet’e erişmesini sağlamak için daha hızlı, daha ucuz ve daha fazlası için dünyanın en büyük üçüncü FinTech şirketi olan İngiltere merkezli Finastra ile işbirliği yaptığını duyurdu. güvenilir sınır ötesi ödemeler.

Finastra hakkında bir şey duymadıysanız, işte şirket hakkında birkaç gerçek :

  • 2017 yılında Misys ve D + H birleşmesi sonucu oluşmuş ; (bu birleşme, Mart 2017’de D + H’nin zaten Misys’e ait olan Vista Equity Partners tarafından devralınmasından sonra geldi)
  • Ana merkezi Londra’da ve Kuzey Amerika merkezi Toronto’da; ve
  • Şirketin yıllık yaklaşık 1.9 milyar dolarlık bir geri ödemesi var, finansal yazılımlara odaklanmış yaklaşık 10.000 çalışanı ve dünya çapında 9000’den fazla bankası ve diğer finansal kurumu var (“dünyadaki ilk 100 bankanın 90’ı dahil”).

Ripple’ın göre blog post , bu ortaklık Finastra müşterileri RippleNet 200’den fazla üyesi ile iş yapmak için izin verecektir ve bu Ripple’ın müşterileri erişim sağlar “Finastra engin küresel ayak izi.”

Ripple’daki Müşteri Başarısının Genel Müdürü Marcus Treacher şöyle demiş:

Ripple’in teknolojisini birçok müşterisine sunmak için Finastra gibi ileri görüşlü bir şirketle ortaklık yapmaktan heyecan duyuyoruz. Finastra kurulmuş bir fintech oyuncusu ve dünyanın en büyük bankalarının çoğunluğu ile çalışıyor. Bu ortaklık, Ripple’ın ortaklarımız için erişim ve çözümleri ve RippleNet’in ayak izini genişleterek müşterilerin doğrudan birbirleriyle işlem yapmalarını sağlayacaktır.

Ve Finastra’da FMS Kıdemli Başkan Yardımcısı Riteesh Singh şunları söyledi:

Finastra’nın Ripple ile olan işbirliği, Finastra’nın finans geleceğinin açık olduğuna dair inancının bir başka güçlü örneğidir ve müşterilerimize en son yenilikleri ve seçimleri getirme taahhüdümüzü göstermektedir. Hızlı ve güvenilir sınır ötesi ödemeler sağlamak için yenilikçi blok zinciri teknolojisini kullanan Ripple gibi bir şirketle işbirliği yapmak, muhabir bankacılık maliyetinin yüksek olduğu coğrafyalarda müşterilerimiz için özellikle faydalıdır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here