• Dogecoin fiyatı 0,495 $ ile tüm zamanların en yüksek seviyesini geçti.
  • DOGE’nin ağ etkinliği yeniden önemli ölçüde arttı.
  • Dijital varlık, önünde neredeyse hiçbir dirençle karşı karşıya görünmüyor.

Dogecoin fiyatı, tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,495 dolara ulaştı ve ileride kritik bir dirençle karşılaşmıyor. Cryptocurrency meraklıları, DOGE ile tekrar son derece ilgilenmeye başladı ve fiyatını yeni zirvelere taşıyor. 

Dogecoin fiyatı daha fazla yukarı yönlü eylemi hedefliyor 

Dogecoin fiyatı, önceki tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,45 Dolar’ı kırdı ve% 127,2 Fibonacci geri çekilme seviyesi olan 0,77 Dolara ulaşmayı hedefliyor. Bu noktanın üzerinde, bir sonraki kritik fiyat hedefi 1 $, psikolojik bir seviye ve ayrıca% 141.4 Fibonacci geri çekilmesidir.

doge fiyatı

DOGE / USD 12 saatlik grafik

Geçtiğimiz hafta, Dogecoin ağına katılan yeni adreslerin sayısı% 30 oranında önemli ölçüde arttı. Benzer şekilde, aktif adreslerin sayısı da% 44 oranında büyük bir artış gördü ve bu da yatırımcıların DOGE’yi cari fiyatlarla satın aldığını gösteriyor. 

doge fiyatı

DOGE Ağ etkinliği

Bununla birlikte, TD Sıralı göstergesi 12 ve günlük grafiklerde bir satış sinyali sunduğundan, dijital varlık bir ton satış baskısı ile karşı karşıya. 

doge fiyatı

DOGE Satış Sinyalleri

Her iki sinyalin de doğrulanması, Dogecoin fiyatını kısa vadede hızlı bir şekilde 0,45 $ ‘a ve% 78,6 Fibonacci geri çekilme seviyesinde 0,294 $’ a kadar düşürebilir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here