• Dogecoin fiyatı, kült statüsünün ganimetlerinin tadını çıkarıyor.
  • 29 Ocak’ın yükseği direnç olarak etki etmedi.
  • Şaka olarak başlayan DOGE, 2021’de ömür boyu bir kez geri dönüş sağlıyor.

Mark Cuban, Elon Musk ve Guy Fieri gibi önde gelen DOGE savunucularının yenilenen hype’ı sayesinde Dogecoin fiyatı, yükselen üçgen desen tetikleme fiyatından sadece dört gün içinde% 120’nin üzerinde yükseldi . Yine de tüm dikkatler, Ocak ayı sonundaki 0.151 $ ‘lık geri dönüşün% 161.8’lik uzatmasının üstesinden gelemedi ve dikkati gerekli konsolidasyon için destek noktalarına çevirdi.

Dogecoin fiyat performansı akademisyenler için bir bilmecedir

10 Nisan tarihli bir FXStreet makalesinde, 0,068 $ ‘ın üzerindeki bir günlük kapanışın bir “aya yolculuk” başlatacağı öngörülüyordu ve bu, Ocak sonundaki büyük yükselişten bu yana en büyük 3 günlük kazancı serbest bıraktı. 

Bugün, DOGE rallisi, 2 Ocak’taki zirve ile günlük Göreceli Güç Göstergesinde (RSI) benzer bir aşırı alım okumasına ulaştıktan sonra durma noktasına geldi. Bu, neredeyse Ocak sonundaki 0.151 $ ‘lık düşüşün% 161.8’lik genişlemesine ulaşırken gerçekleşti. 

Konsolidasyon, rallinin 30 Ocak’ın en düşük seviyesi olan 0.118 $ ‘dan% 23.6 geri çekilmesinde güvenilir bir destek bulmalı, ancak daha kapsamlı destek, 0.101 $’ da% 50 geri çekilmenin ve 29 Ocak’ın en yüksek seviyesi 0.100 $ ‘ ın birleşiminde geliyor . Şubatın yükseği 0,094 $ ‘ın biraz altında kalıyor. Bu seviyenin altındaki bir günlük kapanış, başka bir ünlü odaklı rallinin sonu olacaktır.

DOGE / USD günlük grafik

DOGE / USD günlük grafik

Spekülatörlerin, momentumun düşündüğünüzden daha uzun süre fazla satın alınabileceği konusunda dikkatli olmaları gerekir. Bu nedenle, bir sonraki potansiyel direnç seviyesi olarak Ocak düşüşünün% 261,8’lik artışını 0,231 $ ‘a kaydetmeleri gerekiyor. Bugünün en yüksek seviyesinden% 50’lik bir getiri temsil eder.

DOGE için daha büyük beklentiler,% 361,8’lik genişlemeyi 0,312 $ ‘da hesaba katmalıdır.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here