• Dogecoin fiyatı, 4 saatlik grafikte azalan bir üçgen modelinde yer alıyor.
  • Bir temel direnç seviyesi, DOGE’u büyük bir kırılmadan ayırır.
  • Dijital varlık, son iki gündür yatay işlem görüyor.

Dogecoin fiyatı, son iki gündür yatay bir şekilde işlem görüyor ve 7 Şubat’ta tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0,087 dolardan bu yana düşüş trendi içinde.

Dogecoin fiyatı, büyük bir patlama öncesinde kritik bir engelle karşı karşıya

4 saatlik grafikte Dogecoin, kritik direnç trend çizgisi 0,052 dolar olan alçalan bir üçgen modeli oluşturdu. Bu noktanın üzerindeki bir kırılma, Dogecoin fiyatını hızla, modelin yüksekliği referans noktası olarak kullanılarak hesaplanan% 37’lik bir hareket olan 0,07 dolara itmelidir.

doge fiyatı

DOGE / USD 4 saatlik grafik

Para Etrafında Giriş / Çıkış (IOMAP) grafiği, 0,052 doların üzerinde dik bir direnç gösteriyor. En güçlü direnç engeli 0,052 ile 0,054 dolar arasında yer alıyor ve bu da yükseliş görünümüne güven katmak için yukarıdaki görünüme denk geliyor .

doge fiyatı

DOGE IOMAP grafiği

Ancak, aşağı inerken, IOMAP modeli zayıf destek gösteriyor. En önemli aralık 0,05 ile 0,049 dolar arasındadır, bu da bu noktanın altındaki bir kırılmanın Dogecoin fiyatını 0,044 dolara düşüreceği anlamına gelir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here