• Dogecoin fiyat rallisi, piyasa değerini 56 milyar doları aştı .
  • Haftalık Göreceli Güç Endeksi (RSI) aşırı alım okumasını sürdürüyor.
  • DOGE, başka yerde bulunamayacak düşük maliyetli, yüksek riskli bir yatırım fırsatıdır.

Dogecoin fiyatı 23 Nisan’da gün içi en düşük seviyesinden% 250 oranında yükseldi ve onu 16 Nisan tüm zamanların en yüksek seviyesi olan 0.470 $ ‘a yaklaştırdı. Momentum boğa tarafında, ancak toparlanmanın temelini oluşturan hacmin ilham almadığına dikkat etmek önemlidir.

Dogecoin fiyatı dünya çapında 20 milyon kayıtlı yatırımcıyı ağırlıyor

Çevrimiçi işlem platformu eToro  onun 20 milyon kayıtlı kullanıcılara Doçun doğuracağını açıkladı. Alım satım uygulaması, piyasa değeri itibariyle dünyanın en büyük beşinci kripto para birimi olan altcoin’de ticarete izin vermediği için kullanıcıların eleştirileriyle karşı karşıya kaldı.

Diğer platformlar ve borsalar, kısmen kayda değer volatilite ve Nisan ayındaki% 70 düşüş gibi büyük kayıp potansiyeli nedeniyle Coinbase de dahil olmak üzere DOGE eklenmesine direndi. Yukarı yönlü oynaklık , DOGE / BTC fiyatı% 4,800 arttı ve DOGE / USD fiyatı 1 Ocak’tan bu yana% 10.000 arttığı için iyi belgelendi.

Kullanıcılara gönderdiği bir e-postada eToro, kararı, şu anda toplam 19 kripto para olan “kripto hizmetlerinin daha da genişletilmesi” olarak nitelendirdi. Alım satım uygulaması, “markalaşmanın altında, dogecoin’in sağlam teknik temellere dayandığını, litecoin veya bitcoin gibi, küçük ama önemli farklılıklarla birlikte bir çalışma kanıtı mekanizmasından yararlandığını” söyledi. En önemli farklardan biri, giderek artan DOGE arzıdır ve dijital tokenı daha hızlı ve daha ucuz işlemlerle enflasyonist hale getirir. Buna karşılık, Bitcoin’in sabit bir arzı ve yavaş blok süreleri vardır.

EToro’nun kararı , yazı yazılırken % 18 Dogecoin fiyat rallisini başlatan DOGE’nin benimsenmesi ve erişilebilirliği için önemli bir adımdır .

24 Nisan’dan bu yana, Dogecoin fiyat rallisi artarak devam etti ve en büyük günlük kazanç% 18,79 oldu. Mem-inspire kripto para birimi yeni zirvelere ulaştığında, yatırımcıların Dogecoin fiyatını yükselterek art arda% 30 + kazanç elde etmeleri bekleniyor. İlk birincil hedef, Nisan düşüşünün 1.014 $ ‘dan% 161.8 Fibonacci uzatmasıdır.

EToro kararı sektörde çekiş kazanırsa, Dogecoin fiyatı orta vadede ralliyi 3.51 $ ‘dan% 261.8 uzatmaya uzatabilir. Bununla birlikte, aşırı bir kazanıma ulaşmak için, hacmin önümüzdeki haftalarda yükselmesi gerekecek.

DOGE / USD günlük grafik

DOGE / USD günlük grafik

İzlenecek önemli destek seviyeleri 0,361 dolar, ardından 0,334 dolar. 0.334 $ ‘ın üzerindeki herhangi bir satış baskısı, Dogecoin fiyatını Nisan ayının en düşük seviyesi 0.136 $’ da test etmeye maruz bırakıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here