• Gelişme, EOS ekosisteminde sabit gelirli araçların kullanılmasına yöneliktir.

Deutsche Bank dBonds ekibi bankanın EOS ana ağı üzerindeki tahvilini başarıyla belirledi. Belirleme, İngiltere merkezli yetkili bir vasi olan Queen Street Finance ile işbirliği içerisinde gerçekleştirildi. Queen Street Finance, zaten EOS protokolünde çalışan DUSD sabit bir dijital varlığına sahiptir.

USD cinsinden tahvil, Queen Street Finance emanet hesabına alınacak ve yatırılacaktır. Sonuç olarak, DUSD tarafından atanan dbond (DBAAAAA) daha sonra, bir başka deyişle, birleşik köprü hesabına, açıklayıcı talebinin ardından thebondsacc sözleşmesi tarafından verilir.

“Bu, sabit gelirli enstrümanları EOS ekosistemine sokmak ve tokenize edilmiş tahviller de dahil olmak üzere yüksek değerli zincir varlıkları ile tamamen teminatlandırılmış SABİTcoin ile şeffaf merkezileştirilmiş banka oluşturmak için önemli bir adım” dedi.

Öte yandan, EOS, günlük% 1.38 artışla 3.15 $ seviyesinde işlem görüyor. EOS genel olarak yükseliş kripto para birimi piyasası ile paralel tepki gösteriyor . Başlıca kriptoların çoğu,% 4 baş aşağı hareketi ile Ripple tarafından yönetilen yeşil renktedir.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here