Venezuela’da Easy DASH transferleri artık mevcut.
DASH / USD, daha fazla kazanımla birlikte 160 $ ​​’ın üzerinde kalıyor.
Dash parası, önceki iki gün boyunca güçlü bir şekilde büyüdü ve Venezuelalıların Dash paralarını mesajlaşma servisi (SMS) ile göndermelerine izin veren yeni bir hizmetin lansmanını izledi. Pazar değeri olan 1.3 milyar dolar olan 12. en büyük paranın Pazar günü 171.66 dolara ulaşması, basına kadar 165 $ ‘a çekildi. DASH’ın piyasa değeri 1,4 milyar dolar olarak kaydedildi.

Venezuela DASH’ı ağırlıyor

Krizden etkilenen Venezüella’nın artık cep telefonlarından dijital para gönderilmesine izin veren Dash Text’e erişimi var. Dört dörtlük enflasyon ve hızla devalüe olan bolivar nedeniyle Venezüellalılar bir ödeme aracı ve bir değer deposu olarak kripto paralara yöneliyorlar .

“Yurtdışında yaşayan Venezüellalılar, yaklaşık 2 milyar dolarlık bir parayı ülkelerine iade ediyorlar. Bu süreç genellikle çok uzun sürer ve maliyeti çok fazladır, bu da birçok kullanıcı için büyük bir acı noktasıdır. Dash Metni ile, gerçek sorunları ele alan gerçek çözümler sunuyoruz. İnsanların eve para göndermek için kolay ve ucuz yollara ihtiyacı var ve biz bunu Dash ekosistemini akıllı olmayanlar için genişleten bir şekilde yaptık! Dash Text, Dash Core’daki Küresel İş Geliştirme Direktörü Bradley Zastrow, Dash Met’in herkesin hangi telefona sahip olduğuna bakmaksızın Dash ailesinin bir parçası olabileceğinden emin olmak için mükemmel bir çözüm sunuyor.

DASH’ın teknik resmi

DASH / USD , SMA200 (4 saatlik grafik) ile 163,16 $ arasında desteklenmektedir. Bu desteği psikolojik $ 160 ve 156.64 (SMA50, 4 saat) takip ediyor. Yukarıya doğru, Pazar günü 171.66 $ ‘ın üzerinde olan sürdürülebilir bir hareket, 178 $’ a (önceki kısa vadeli konsolidasyon aralığının alt sınırı) ve 180 $ ‘a kadar olan yolu açacak.

DASH / USD, 4 saatlik grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here