• Dash, ilk 20’nin en iyi performans gösteren altcoinlerinden biridir.
  • Dash yıldız performansının arkasında birkaç faktör vardır.

DASH yeni bir gün daha geçirdi. Madeni para, Temmuz 2019’dan bu yana en yüksek seviye olan 136.51 $ ‘a ulaştı. Basın zamanıyla 121.50 $’ a gerilemeye rağmen, madeni para günün başından bu yana yaklaşık% 36 daha yüksek. Madeni para, 1 milyar doları aşan piyasa değeriyle küresel kripto para birimi piyasa derecelendirmesinde 12. sırada yer alıyor.

DASH ile neler oluyor

Muhteşem büyüme birçok spekülasyonu tetikledi. Tüccarlar, yatırımcılar ve kripto para uzmanları böyle bir göz sulama fiyatı ivmesi için tetikleyici olabilecek faktörleri anlamaya çalışırlar. 

Venezuela’daki internet kesintilerinin krizle mücadele eden ülkede SMS servisi aracılığıyla gönderilip alınabileceği için DASH’in benimsenmesini desteklediğini bildirdi. Ancak, büyümenin arkasındaki tek olası sebep bu değildir.

Twitter kullanıcıları, ekosistemde bazı önemli değişiklikler getiren Dash Evolution sunumunu tartışıyor.

Terry Langston şunları kaydetti:

Dash Evolution devasa (geliştirmede 3 yıl) özel / güvenli isim tabanlı işlemler gerçekleştirdi. Dash DAPI platformu ve Dash Merkezi Olmayan Depolama, Dash merkezi olmayan PoService ve PoW altyapısından (oyun değiştirici) yararlanır. Dash Yatırım Vakfı Yeni Yönetim Kurulu Üyesi.

Bunun dışında büyük borsalar tarafından benimsenen% 51 saldırı yeniliğinden bahsetti.

DASH / USD: teknik resim

Teknik açıdan, DASH tüm zaman dilimlerinde derinden fazla satın alınır. Bu, bozuk bir düzeltmeye karşı savunmasız olduğu anlamına gelir, ancak vahşi bir spekülatif pazar göz önüne alındığında garanti edilmez. İlk destek psikolojik $ 100.00 ile oluşturulur. Kırıldıktan sonra, düzeltme günlük SMA200 ile güçlendirilen 80.50 $ ‘a doğru devam edebilir. Bu alan ayıları yavaşlatır; ancak, daha düşük bir sürdürülebilirlik hareketi, günlük 59.60 $ ‘dan SMA100’e giden yolu açacaktır.

Artan yönde, DASH son zamanlarda yükselen 136.50 $ ‘ı tekrar test edebilir. Bir sonraki direnç , 2019’un en yüksek toparlanması olan 186.50 $ ‘da geliyor. 

DASH / USD günlük grafik

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here