• CRV, günlük grafikte bir alış sinyalinin ardından yukarı doğru ikna edici bir hareket yapıyor.
  • CRV’nin tamamen iyileşmeye başlaması için alçalan kanalın üst sınırının kırılması gerekir.

Curve DAO Token, Ağustos ayındaki lansmanını hemen takip eden ani yükselişten bu yana düşüş eğilimini sürdürdü. Flaşın 24’e yükselmesi sürdürülemezdi, ancak bunu izleyen düzeltme durdurulamaz oldu.

Destek, azalan bir paralel kanalın yardımıyla 0,34 dolardan sağlanmış gibi görünüyor. CRV / USD’nin sekme desteği, kanalın üst sınırına ulaşıldığında yavaşladı. Token, kripto varlığını yukarı doğru bir yörüngeye yerleştirmek için artan bir itişin ortasında 0,37 dolardan el değiştiriyor.

Curve Finance, CRV’nin ve Ethereum üzerinde yürütülen merkezi olmayan bir borsa likidite havuzunun arkasındaki ihraç şirketidir . Platform, ” son derece verimli stabilcoin ticareti ” için özel olarak tasarlanmıştır .

Öte yandan, Curve DAO Token 14 Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü. Curve Finance’e göre CRV, zaman ağırlıklı oylama ve değer tahakkuk mekanizmalarını kullanan bir yönetişim belirtecidir. Token, kullanıcıların uzun vadeli likidite sağlamak ve bunun için ödüller kazanmak için fonlarını kilitlemelerine olanak tanır .

Yükseliş trendini besleyen Curve DAO Token

CRV, kanalın orta sınırındaki direnci temizledikten sonra, üst trend çizgisinin üzerinde bir kırılma için mücadele ediyor. Göreceli Güç Endeksi (RSI), aşırı alım bölgesinden yukarı doğru hareket ile yükseliş durumunu vurguluyor. Orta hattın üzerinde daha fazla hareket, daha fazla satın alma emri gerektirecek ve yükseliş trendini sürdürmek için hacim yaratacaktır.

CRV / USD 1 saatlik grafik

CRV / USD fiyat tablosu

CRV’nin önündeki birkaç engelin, 1 saatlik zaman diliminde 50 Basit Hareketli Ortalama (SMA), 100 SMA ve 200 SMA’dan başlayarak yükseliş trendini geciktirmesi muhtemeldir. Ancak, TD Sıralı göstergesi günlük grafikte kırmızı dokuz mum çubuğu şeklinde bir satın alma sinyali sunar . Bu, yükseliş senaryosuna ağırlık katar ve eğer devam ederse CRV’yi 0,1 doların üzerine çıkarabilir.

CRV / USD günlük grafik

CRV / USD fiyat tablosu

Resmin diğer tarafına bakıyorum

IntoTheBlock’un IOMAP’ına göre, Curve DAO Token’ın önündeki yol, yükseliş trendine yalnızca 0,4 doların üzerinde düzgün bir yelken açılmasına izin verebilir. 0.42 $ ‘dan 0.4 $’ a yükselen sağlam direnç, yükseliş görünümünü 0.1 $ ‘a geçersiz kılabilir. Burada 236 adres daha önce 2,7 milyon CRV satın aldı.

CRV IOMAP grafiği

CRV IOMAP grafiği

Olumsuz tarafı, zorlu bir destek alanının olmaması, CRV’nin, çoğunlukla alçalan paralel kanalın üst sınırı sağlam kalırsa, daha da fazla dalabileceği anlamına gelir. Bununla birlikte, model 3.6 ile 3.8 $ arasında zayıf bir destek sunuyor. Burada 11 adres kabaca 95.200 CRV getirdi.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here