• Hem teknik hem de zincir içi göstergeler CRO / USD yükseliş görünümünü destekliyor.
  • 0.12 $ ‘lık destek tutmazsa, tersine dönme yükseliş senaryosunu geçersiz kılabilir.

Crypto.com, tartışıldığı gibi 50 Basit Hareketli Ortalamanın reddedilmesinin ardından korkunç bir hafta geçirdi . Düşüşler, 0.14 dolar ve 0.12 dolar dahil olmak üzere çeşitli seviyelerde durdurulamazdı. Neyse ki, 0.1 $ ‘lık alıcı tıkanıklığı, CRO’yu bir kurtarma yoluna yerleştirecek kadar güçlü görünüyor.

Crypto.com yeni Süper Uygulama Menüsünü başlatıyor

CRO fiyatı düşerken, Crypto.com ekibi platformun Süper Uygulama Menüsündeki en son güncellemeyle geliştirmeye odaklandı. Yeniden tasarlanan menü artık kullanıcılara uygulamada kolaylıkla gezinme olanağı sağlıyor. Yükseltme özelliklerinden bazıları, mevcut varlıkların bir liste görünümünü, Kart Yükleme ve tekrarlayan satın alma gibi hizmetlere hızlı erişim sağlayan kısayollar içerir.

Cryrpto.com yükseliş trendini sürdürüyor

Daha önce de belirtildiği gibi, CRO desteği 0.1 $ ‘dan kucakladı. Alıcılar, ayılardan hayati tehlike oluşturan bir hırpalamanın ardından yerlerini almak için aceleyle geri dönüyor gibi görünüyor. CRO / USD, yükseliş eğiliminin ortasında 0.108 $ ‘dan işlem görüyor.

Göreceli Güç Endeksi (RSI), yön değiştirdikten sonra yükseliş görünümüne de ışık tutuyor. Aşırı satım koşulları, tersine dönme olasılığını işaret ettiği için satın alma fırsatları sunar. Bu nedenle Crypto.com’un alım emirleri arttıkça kısa vadede ivme kazanmaya devam etmesi muhtemeldir.

TD Sıralı göstergesi tarafından günlük grafikte kırmızı dokuz mum çubuğu şeklinde sunulan bir satış sinyali , yükseliş durumuna güven verir. Bu aynı zamanda CRO’nun dibe vurduğu ve dalışı satın alma zamanının geldiği anlamına da gelebilir.

200 Basit Hareketli Ortalamadaki (SMA) direnç, bir miktar satın alma baskısını azaltabilir. Bununla birlikte, engel arka görüşe itilirse, Crypto.com hızla 0.16 dolara yükselebilir.

CRO / USD 4 saatlik grafik

CRO / USD fiyat tablosu

IntoTheBlock’un IOMAP’ı, CRO’nun önünde direnişin olmadığını ortaya koyuyor. Bu nedenle, 0,107 dolar ile 0,11 dolar arasındaki ince satış baskısının üstesinden gelinirse, 0,12 dolara giden yolculuğun geri kalanı nispeten pürüzsüz olacaktır. Daha önce 778 adres, yaklaşık 10 milyon CRO satın aldı.

Kapak tarafında, Crypto.com muazzam bir desteğe sahip bir alanda oturuyor. 0,1 ila 0,103 ABD Doları aralığındaki talep, daha önce yaklaşık 2,7 milyar CRO satın alan 84 adresten geliyor. Crypto.com’un bu bölgeye girmesi pek olası değil , özellikle alıcılar yavaş yavaş pazara dönüyor.

Crypto.com IOMAP modeli

CRO IOMAP modeli

Çitin diğer tarafına bakıyorum

0,12 $ ‘lık destek tutmazsa satın alma sinyalinin geçersiz olacağını belirtmekte fayda var. Diğer bir deyişle, crypto.com henüz tamamen ormanın dışında değil. Dahası, IOMAP tarafından 0,1 ila 0,103 dolar arasında sunulan direnç, kırılmayı geciktirebilir, hatta daha önce tartışıldığı gibi düşüş trendini 0,057 dolara sürdürebilir .

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here