XRP / USD, Asya’nın en düşük seviyesinden toparlanarak yaklaşık 0.5200 $ seviyesinde kalıyor
XRP destekli krediler artık Cred.
XRP / USD, Asya’daki düşük 0.5118 $ seviyesinden 0,52 $ civarında seyrediyor. En büyük üçüncü kripto para birimi, son 24 saat içinde en yüksek 10’luk tek büyüyen dijital varlık olmak için% 2,3 oranında değer kazandı.

XRP destekli krediler

Kripto destekli krediler sağlayan şirket Cred, XRP sahiplerinin madeni paralarıyla teminatlandırılmış ABD Doları kredileri alabileceklerini açıkladı. Temel olarak, uzun vadeli varlıklarını dijital varlıklarını her gün veya beklenmeyen masrafları karşılamak için satmaya gerek yoktur, ancak XRP’yi teminat olarak kullanarak borç alırlar.

“Kredili bir borçlu olarak, Cred’in gereksinimlerime ne kadar duyarlı olduğunu takdir ediyorum. Geleneksel finansal hizmetler ekosistemi ve kripto topluluğu arasında güvenilir bir köprü olarak hareket etme yetenekleriyle beni etkilemeye devam ediyorlar. Cred, yeni nesil kredilendirme ve kazanç elde etmeyi başarılı bir şekilde yapıyor ve XRP’yi bir varlık sınıfı olarak tanıma konusunda önemli ”dedi. Arrington XRP Capital’in kurucusu ve ünlü Ripple yatırımcısı Mike Arrington yorum yaptı.

Bu haber , Pazartesi günü XRP / USD rallisini tetiklemiş olabilir.

Ripple’ın teknik resmi

XRP / USD, kısa vadeli düşüş eğilimini olumsuz etkilemek için son kanalın alt sınırının (0.5265 $) üzerindeki bölgeye dönmeye devam etmelidir. Bu durumda, üst taraflar yeni satıcıların oyuna katılması muhtemel olan 0,54 dolara ve 0,5570 dolara uzayabilir.

Aşağı yönde, ilk destek, gün içi 0,5107 $ (SMA50, 4-saat) düşük ile yaratılır. Bunu psikolojik 0,50 ve 0,4826 (SMA100, 4 saat) takip ediyor.

XRP / USD , 4 saatlik grafik

 

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here