Şirket Perşembe günü yaptığı açıklamada, Token satış platformu CoinList’in profesyonel bir takas mekanının lansmanı ile dijital varlık ticaretine yönelik itici gücünü artırdığını duyurdu.

2019’da Twitter CEO’su Jack Dorsey’den bir yatırımın ardından daha önce bir borsa başlatıldığını açıklayan firma, Filecoin, Dfinity ve Blockstack dahil olmak üzere projelerin token satışlarını gerçekleştirmesiyle tanınıyor.

CoinList Pro olarak adlandırılan yeni değişim platformu, “canlı sipariş defteri ve çoklu sipariş türleri” gibi özellikler ekleyerek geçen yıl başlattığı exchange’in etkin bir yükseltmesidir. Cumhurbaşkanı Andy Bromberg, ayrıca şirketin token satış teklifini ikincil ticaretle birleştirdiğini söyledi. Bunun, yatırımcıların ve tüccarların satış sonrası bir token dağıtımından sonra karşılaştığı bazı sürtünmeleri iyileştireceğini söyledi.

“Önceden, jeton satışı gerçekleşecekti ve daha sonra kullanıcılara bir cüzdan oluşturma talimatları verecektik, daha sonra jetonu ticaret tarafında desteklemek için bir değişim beklerler ve ardından jetonları cüzdanlarından borsasına göndermek zorunda kalırlardı , “Bromberg açıkladı.

Şirketin sunduğu tek elden alışveriş deneyimi, diğer mekanlara bir adım atabilir. Yine de, tüccarların bitcoin gibi büyük kepli madeni para ticareti yapmak için platformda dolaşacaklarına dair bir garanti yoktur. Bir anlamda, CoinList, kripto değişim alanının “Nasdaq “‘ı arıyor ve tüccarlara” mavi yongalar “yerine daha fazla kanama tokenleriyle hitap ediyor. Nasdaq bir zamanlar erken evre teknoloji şirketleri için listeye gitme yeri olarak biliniyordu.

“Takas alanı zor,” diye itiraf etti Bromberg. “Ama en büyük avantajımız: platformumuzda token satışına katılan herkes bir CoinList kullanıcısı ve en tutkulu topluluk üyeleri olacaklar. Ve anında bu topluluk üyelerini değişim müşterileri olarak göreceğiz.”

CoinList , Ekim 2019’da A Serisi finansman turunda 10 milyon dolar topladı . Yatırımcılarına Dorsey’e ek olarak Polychain Capital ve Collaborative fonu da dahil.

Görüş ve görüş bildirilenler, yazara aittir ve yatırım tavsiyesi değildir. Herhangi bir formun ticaret riskini içerir ve bu yüzden bir ticaret kararı vermeden önce gereken özeni gösterin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here